V Ponorce zahrají lékaři a simulanti

Pardubice - V hudebním klubu Ponorka v pátek večer zahraje Simulantenbande. Posluchači se mohou těšit na starý bigbít 60. let. Kořeny zmiňované kapely sahají až do roku 1965. Kapelu dali dohromady dva lékaři. Zbytek mužstva tvoří jejich pacienti - simulanti. V druhé části večera se představí pardubická revivalová kapela JetBeat.

Vystoupí kapela PUNC

Heřmanův Městec - V pátek se v heřmanoměstecké sokolovně koná taneční zábava, na které vystoupí rocková kapela PUNC. „Zveme všechny rockové fanoušky starších ročníků ale i mladší generaci rockerů, ať přijdou zavzpomínat na mládí a na staré dobré časy na zábavách. Začátek ve 20 hodin, sokolovna bude otevřena od 19.00 a tančit se bude do jedné ráno. Na čepu bude pivo Regent 10, 12 a polotmavá 13 - Petra Voka, pro hladová bříška budou řízky, gulášek, utopenci, nakládaný hermelín a alko a nealko nápoje v nepřeberném množství .Přijďte se všichni pobavit,“ zvou pořadatelé.

Motorkáři vyjedou na Poslední vejlet

Slatiňany - V pátek by měli motorkáři pořádně prohlédnout své dvoukolé miláčky, neboť v sobotu pořádají Riders Club Black Horses Slatiňany Poslední vejlet, aby před zimní pauzou najeli ještě nějaké ty kilometry. Sraz je v sobotu v 10.14 před Motorestem Bonet ve Slatiňanech. Trasa vyjížďky bude měřit zhruba sto kilometrů.