Přijede za malými návštěvníky se zcela novým představením „Hrátky na pohádky". Tři roztomilé pohádky v muzikálovém provedení s tanečním přídavkem, jsou, jak již název napovídá, plné her, říkadel, veselých písniček, a dokonce pro tento divadelní žánr netradičních žonglérských prvků.
„Chtěli jsme opět překvapit naše publikum něčím netradičním. A věřím, že se nám to v nových pohádkách s hereckým párem Davidem a Ester podařilo. Mladí herci mají opravdu co nabídnout. Brilantní zpěv, přesvědčivý herecký projev, profesionálně zvládnuté hudební nástroje příčnou flétnu a klarinet, k tomu ještě žonglování a tanec veil poi.  Skutečně netypické a velmi náročné je již využití zmíněných dechových hudebních nástrojů. Jejich souznění  se v rámci představení prolíná vtipnými texty a písničkami s veselými hudebními aranžemi," uvedla autorka scénáře a hlavní protagonistka Hudebního divadla dětem Michaela Novozámská.
V „Hrátkách na pohádky" se autorce scénáře a krásných písniček podařilo nabídnout divákům nový pohled na klasické české pohádky. Nejznámější ponaučení z pohádek O neposlušných kůzlátkách, O Červené Karkulce a Jak se Honza hádal s králem vybídla scénáristku dětských výchovných pořadů, aby je dětem předložila trochu jinak. Avšak celé kouzlo klasických českých pohádek s jeho jemně vloženou výchovnou náplní prozradí až atmosféra představení v pátek v choceňské Sokolovně. (lkj)