„Jsem velmi potěšen a zavázán důvěrou lidí, kteří si zakoupili sto devadesát pět abonentek na letošní rok," hodnotí ředitel žamberského Fidika Daniel Kubelka a dodává: „Nejen pro ně pilně připravujeme předplatné na sezonu 2014, jenž začneme prodávat letos na podzim, pravděpodobně koncem listopadu. Budeme se snažit o to, abychom opět přinesli něco nového a zajímavého a důvěru abonentů si podrželi, případně zvýšili jejich počet, a uspokojili i diváky, kteří mají stále možnost zakoupit si vstupenky na jednotlivá představení ve volném prodeji."
A jak bude divadelní sezona pokračovat? V květnu, konkrétně 12. 5., se diváci mohou těšit na herecký koncert Jitky Smutné a Jana Hartla – Dveře aneb Pane, vy jste náhoda, v září na Divadlo Járy Cimrmana. „Vrcholem divadelní sezony bude desátého října komedie Moje hra v režii Jana Kačera, v níž uvidíte Jiřího Bartošku, Zuzanu Bydžovskou, Ninu Divíškovou a další," zve Daniel Kubelka. V prosinci publikum potěší koncert cimbálové muziky Hradišťan s Jiřím Pavlicou.
V Divišově divadle také pravidelně od čtvrtka do neděle hraje 3D kino. V plném proudu jsou přípravy na festival Orlická brána. Fidiko vsadilo na moderní technologie a nově nabízí online rezervaci vstupenek do kina a proniklo i na facebook.