Některá místa finální zasedání teprve čeká. Jasno stále ještě není v Brandýse nad Orlicí, Králíkách či například městysu Kunvald.

Novým starostou Žamberka je sedmatřicetiletý optometrista Jiří Mencák, který ve volbách kandidoval za Žamberskou demokratickou koalici.Novým starostou Žamberka je sedmatřicetiletý optometrista Jiří Mencák, který ve volbách kandidoval za Žamberskou demokratickou koalici.Zdroj: ArchivŽamberk: starostou se zde stal optometrista Jiří Mencák, zvolený za uskupení Žamberská demokratická koalice. Na post místostarosty usedl Ondřej Jireš, který vzešel ze stejné kandidátky jako nově zvolený starosta.

Jan Pažin, 44 let, BEZPP, producentJan Pažin, 44 let, BEZPP, producentZdroj: ArchivChoceň: Novým starostou je čtyřiačtyřicetiletý producent Jiří Pažin (Živá Choceň), po jeho boku v pozici místostarostů usednou dosavadní starosta Jan Ropek a a preventista kriminality Jan Homuta.

Starosta Letohradu Petr Fiala 53 let, SproK.Starosta Letohradu Petr Fiala 53 let, SproK.Zdroj: ArchivLetohrad: Staronového starostu má Letohrad, kterým se i po letošních komunálních volbách stal Petr Fiala (SproK a KDU-ČSL). Pozice místostarostů zaujali Jiří Chalupník a Martin Hatka.

Staronovým starostou se ve Vysokém Mýtě stal třiapadesátiletý František Jirásek (Nestraníci).Staronovým starostou se ve Vysokém Mýtě stal třiapadesátiletý František Jirásek (Nestraníci).Zdroj: ArchivVysoké Mýto: Také Vysoké Mýto si zvolilo staronového starostu. Svůj post letos obhájil František Jiraský (Nezávislý). Oproti minulému volebnímu období bude mít město dva místostarosty, a sice Martina Krejzu (ODS) a Jana Lipavského, který kandidoval za uskupení Patrioti.

Staronovým starostou Ústí nad Orlicí je pětapadesátiletý Petr Hájek (Nestraníci).Staronovým starostou Ústí nad Orlicí je pětapadesátiletý Petr Hájek (Nestraníci).Zdroj: ArchivÚstí nad Orlicí: Obdobně je na tom také okresní město. Ve vedení Ústí nad Orlicí zůstává Petr Hájek (Oušťáci). Místostarostou v novém volebním období budou Jiří Preclík (Ústí Žije) a neuvolněnými místostarosty Pavel Svatoš (Oušťáci) a Matouš Pořický (ODS).

Novým starostou České Třebové je jedenapadesátiletý Zdeněk Řehák, který doposud působil v městské společnosti Eko Bi.Novým starostou České Třebové je jedenapadesátiletý Zdeněk Řehák, který doposud působil v městské společnosti Eko Bi.Zdroj: ArchivČeská Třebová: Novým starostou České Třebové je jedenapadesátiletý Zdeněk Řehák, který doposud působil v městské společnosti Eko Bi a byl zvolen za hnutí 3PK. Po jeho boku, na pozici místostarostek, usednou Zuzana Nejedlá (Nestr. s podp. Třebov.PRO Zdr. ) a Petra Válková (3PK).

Jablonné nad Orlicí: Vedení města se po dvaceti letech mění v Jablonném nad Orlicí. Starostou zde byl po ustavujícím zastupitelstvu zvolen Roman Nožka (Nestraníci). Na pozici místostarostky zůstává Martina Balážová (Sdružení pro Jablonné.).

Lanškroun: Staronové vedení si zvolil také Lanškroun. Místostarostou zde zůstává Radim Vetchý (Lanškrounské fórum). Prvním místostarostou byl zastupitelstvem zvolen Oldřich Strnad (ANO 2011), druhým místostarostou Miloš Smola (3PK – Pro prosperující Lanškroun).

Červená Voda: Ve vedení obce Červená Voda zůstává Petr Mareš. NA pozici 1. neuvolněného místostarosty byl zvolen Luděk Bílý a 2. neuvolněným starostou je Zdeněk Bruna.