více >>

Vliv strachu na vzdělávání - s Godi Kellerem

Akce již skončila

Přednáška s norským speciálním pedagogem Godi Kellerem a představení iniciativ jiného vzdělávání v našem blízkém okolí přím s aktéry. Pokud tedy hledáte alternativu a chtěli by jste si udělat přehled, sejít se s nimi a popovídat si, dorazte.

Vliv strachu na vzdělávání

KDY: středa 21. února 2018,
16:30–21:00 hod.

KDE: Letohradské soukromé gymnázium o.p.s., učebna kartografie

Harmonogram:
• 16:30–17:30 Beseda a představení zajímavých, nových iniciativ ve vzdělávání v našem okolí přímo se zakladateli nových projektů. (Příspěvek: dobrovolný)
• 18:00–21:00 Přednáška na téma vliv strachu na vzdělávání s Godi Kellerem. Překlad do češtiny zajištěn. (Příspěvek: 150,–)

Godi Keller: norský waldorfský učitel s třicetiletou praxí a docent na univerzitě Rudolfa Steinera v Oslu. Godi Keller vede pedagogické kurzy v Norsku, Slovinsku, Lotyšsku, Maďarsku, Švédsku a na Islandě a působí v norském státním rozhlase. Byl u zrodu evropské asociace rodičů waldorfských škol. Pan Keller se zabývá především výchovou a snaží se upozorňovat na lidskost, pozitivní přístup a nadšení ve vzdělávacím procesu. Je výborným vypravěčem a svoje zkušenosti umí předat ve velice živých obrazech.
www.godikeller.com
Lesní klub Letohrad, www.lesniklub.lsg.cz, e-mail: lesniklub.lsg.cz, tel.: 721 166 190POZOR ZMĚNA:
Původní program promítání filmu o intuitivní pedagogice jsme přesunuli na jindy, možná 2.3.,
Film o Škole Solvik vybízí k zamyšlení a leckterého učitele a nebo rodiče může inspirovat. Śkola Solvik je ve Švédsku a inspiruje celou Evropu, funguje již několik desítek let a je kolébkou intuitivních her. Přijďte nejen na film-dokument, ale také na setkání s iniciativy jiného vzdělávání v našem okolí. Rádi bychom se pobavili o tom jaké máme možnosti v našem regionu a co nového ve vzdělávání nabízí naše blízké okolí.

Více o filmu zde
http://intuitivnipedagogika.webnode.cz/
ukázka z filmu zde
https://www.youtube.com/watch?v=vcPNVXSWBzE&feature=related

21. 2.  (17:00–20:30)
Václavské náměstí 1, Letohrad
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ