Týden sportu 2018

Akce již skončila

19. ročník tradiční akce v České Třebové. 

Pondělí 18.6.2018
Moderátoři: Jan Čenský, Mirek Konvalina, Lubomír Vašina

Dopolední sportovní program pro mateřské, základní a střední školy:
08:30 – 11:30      Sportovaní MŠ s DDM v mateřinkách (9.00 MŠ Vinohrady, 10.00 MŠ U stadionu, 11.00 MŠ Rybník)
09:00 – 10:30      Běh do vrchu, sjezdovka Peklák
09:30 – 10:30      RC ROSA Klub rosteme spolu (pro rodiče a děti od 18 měsíců, závody v lezení), RC ROSA ZŠ Ústecká
10:00 – 12:00      Vybíjená praktických škol, ZŠ Nádražní
10:30 – 11:30      Přetahovaná lanem, sjezdovka Peklák
10:30 – 11:30      Shyby na hrazdě, sjezdovka Peklák

Odpolední sportovní program pro rodiny s dětmi, dospělé, mládež, rodinné a sourozenecké týmy a kolektivy:
15:30                  Volejbal 4+2, sportovní areál Rybník
15:30                  Stolní tenis – turnaj dospělých, herna „Na Skále“
15:30                  Petanque – dvojice, parkoviště pod sjezdovkou Peklák

Podvečerní a večerní sportovně, taneční, hudební zábavný program
16:45                  Úvodní slovo – Jan Čenský a Mirek Konvalina
17:00 – 18:00     Carramba (country, Česká Třebová)
18:30 – 18:50    Vyhlášování  nejlepších sportovců – večerem provází a program moderují Jan Čenský, Mirek Konvalina
18:40 – 19:40     XILT (country, Litomyšl)
19:40                  ZUŠ (Lenka Slavíková), PASSION ORIENTALE (Svitavy, UO)
20:00 – 21:00     Poutníci (bluegrass/country, Česká Třebová, skupina slaví 45 let)
21:00                  Poledance (fit studio, faynfit Ústí nad Orlicí) 
21:20 – 22:45     Jakub Smolík (Praha, romantický zpěvák s hity „Až se ti jednou bude zdát“ nebo „Jen blázen žárlí“)                                                                                                                                               
Úterý 19.6.2018

Den s firmou DK STYL  Moderátoři: Jan Čenský, Mirek Konvalina Dopolední sportovní program pro mateřské, základní a střední školy:
08:00 – 11:30      Sportování Mateřských Škol s DDM v mateřinkách (8:30 MŠ U Koupaliště, 9:30 MŠ Habrmanova, 10:30 MŠ Semanín, MŠ Třebovice)
08:00 – 16:00     Tenis (volné hraní ), kurty „Za Vodou“
08:30 – 10:30     RC ROSA – Klub rodičů s miminky, RC ROSA, ZŠ Ústecká
09:00 – 12:00     Atletický víceboj (6. – 9. třídy), areál Gymnázia
09:00 – 12:00     Vybíjená (3. – 5. třídy), tělocvičny a sportoviště ZŠ

Odpolední sportovní program pro rodiny s dětmi, dospělé, mládež, rodinné a sourozenecké týmy a kolektivy:
15:30                 Volejbalový debl (smíšené, rodinné, sourozenecké), sportovní areál Rybník
15:30                 Fotbal (otevřený turnaj dospělých), stadion Pod Jelenicí
15:30                 Stolní tenis – základní školy, herna „Na Skále“
18:00                 Shyby na hrazdě (otevřené soutěže pro příchozí), Staré náměstí

Podvečerní a večerní sportovně, taneční, hudební zábavný program
16:45                  Úvodní slovo – Jan Čenský a Mirek Konvalina
17:00 – 18:00     AHASVEŘI (country, Česká Třebová)
18:00 – 18:40     Vyhlášování  nejlepších sportovců – večerem provází a program moderují Jan Čenský, Mirek Konvalina
18:40 – 19:40     Rozladěnci (country, Česká Třebová)
19:40                  ZUŠ (Lenka Slavíková), KARATEKA (karate a kobudo, Česká Třebová) 
20:00 – 21:00     Slávek Janoušek + Luboš Vondrák (Brno, žijící legenda pro citlivé duše a jeho nezapometulné  „Kdo to zavinil„)
21:00 – 21:20     Valhalla Gym (funkční trénink, Česká Třebová a ÚO), TŠ (Locos)
21:20 – 22:30     KEKS (Benešovská kapela,jejíž hit „Víš“ zlidověl)

Středa 20.6.2018

Den s rádiem BLANÍK a s OFTEXEM oční klinikou

Moderátoři: Vláďa Slezák, Mirek Konvalina, Petr Jančařík

Dopolední sportovní program pro mateřské, základní a střední školy:
09:00 – 12:00      Běh družstev (o nejrychlejší školu), park Javorka
10:30                   Vyhlášení výsledků Mateřských Škol, park Javorka

Odpolední sportovní program pro rodiny s dětmi, dospělé, mládež, rodinné a sourozenecké týmy a kolektivy:
15:30                   Nohejbal (dospělí, mládež), sportovní areál Rybník
15:30                   Lezení na horolezecké stěně (pro příchozí), areál Gymnázia
15:30                   Hokejbal (turnaj do 15 let, turnaj nad 15 let, družstva 3+1), areál v Benátkách
15:30                   Streetball (otevřený turnaj pro příchozí všech kategorií), areál Gymnázia
18:00 – 19:00      RC ROSA  (Tanec Tribal – Amapola tribe), centrum RC ROSA, ZŠ Ústecká                        

Podvečerní a večerní sportovně, taneční, hudební zábavný program
16:45                   Úvodní slovo – Mirek Konvalina, Vláďa Slezák, Petr Jančařík
17:00 – 18:00      ReGen (rock, Lanškroun)
18:00 – 18:30     Vyhlašování  nejlepších sportovců – večerem provází a program moderují  Vladimír Slezák, Mirek Konvalina, Petr Jančařík
18:30 – 19:30     Michaela Mervartová, Dominika Nejedlá, Markéta Kadetová (mladé nadějné zpěvačky z Liberce, Žďáru n.S. a Pardubic)
19:30                  ZUŠ (Lenka Slavíková), TŠ (Roses, Foxes, Tigers)                                                     
19:50 – 21:00     JOSEF IX. & MINA (Kolín, pop/rock zpěvák s hity Smíření a Blanické přání a novým singlem „Hlídej lásku svou“)                                              
21:00                 TŠ ( Besta Chrudim), TŠ (Butterflies, Flowers)
21:20 – 22:40    HELENA VONDRÁČKOVÁ   (Praha, legenda mezi českými zpěvačkami a její „Dlouhá noc„)         

Čtvrtek 21.6.2018

Den s firmou CZ LOKO, a.s. 

Moderátoři: Jan Čenský, Petr Jančařík, Mirek Konvalina

Dopolední sportovní program pro mateřské, základní a střední školy:
09:00 – 12:00         Florbal ZŠ (8. – 9. tř. 7.tř., 6.tř.), sportoviště ZŠ
09:00 – 12:00         Vybíjená (dívky 6. – 7. třída), sportovní areál Rybník
09:00 – 12:00         Ringo (dívky 8. – 9. třída), sportovní areál Rybník
09:00 – 12:00         Atletický víceboj (chlapci, dívky 1. – 5. třídy), areál Gymnázia
09:00 – 12:00         Smíšený volejbal trojic (6. – 7, a 8. – 9. třída), sportovní areál Rybník

Odpolední sportovní program pro rodiny s dětmi, dospělé, mládež, rodinné a sourozenecké týmy a kolektivy:
13:00 – 17:00         Kuželky (soutěž jednotlivců do plných), kuželna u ND
15:30                      Volejbal – debl (muži, ženy, chlapci, dívky ), sportovní areál Rybník
16:00                     Zumba (cvičení pro příchozí), Staré náměstí
17:30 – 18:30        RC ROSA (cvičení pro těhotné s předporodní přípravou), RC ROSA na ZŠ Ústecká
18:30 – 19:30        PORT DE BRASE (nová cvičební aktivita), ZŠ Nádražní

Podvečerní a večerní sportovně, taneční, hudební zábavný program
16:45                   Úvodní slovo – Jan Čenský, Mirek Konvalina, Petr Jančařík
17:00 – 18:00      VOKNO (Choceň, mladá punk/rocková kapela)
18:00 – 18:40      Vyhlašování  nejlepších sportovců – večerem provází a program moderují Jan Čenský, Petr Jančařík, Mirek Konvalina 
18:40 – 19:40      WxP (mladá kapela z Litomyšle)
19:40                   ZUŠ (Lenka Slavíková), JUDO (Česká Třebová) 
20:00 – 21:00      VLADIVOJNA LA CHIA  & 4Trio (Ostrava, mladá nadějná zpěvačka,textařka, producentka a výtvarnice)
21:00                  TŠ (Jokers, Angels, SpiDi)
21:20 – 22:50     MIRAI  (Frýdek-Místek, objev roku 2017 a Český slavík za píseň „Když nemůžeš tak přidej víc„)

Pátek 22.6.2018

Den s PIRELLEM

Moderátoři: Jan Čenský, Petr Jančařík, Mirek Konvalina

Dopolední sportovní program pro mateřské, základní a střední školy:
09:00 – 11:30         Plavání (závody jednotlivců po ročnících), KPB
09:00 – 12:00         Fotbal pro Základní školy (turnaje po ročnících), stadion Pod Jelenicí
09:00 – 16:00         Kuželky (soutěž jednotlivců do plných), kuželna u ND

Odpolední sportovní program pro rodiny s dětmi, dospělé, mládež, rodinné a sourozenecké týmy a kolektivy:
15:30                      Šachy (turnaj v bleskovém, šachu, ukázky partií), Staré náměstí – pod podloubím
17:25                      Závod o Železného kohouta „adrenalinový závod čtyřčlenných družstev“ start – Peklák, cíl – Staré náměstí
disciplíny: běh, cyklistika,plavání, lodě, tajná disciplína (Peklák, KPB, nádrž Rybník, cíl – Staré náměstí)

Podvečerní a večerní sportovně, taneční, hudební zábavný program
15:40 – 16:40       375 m. n. m. (Česká Třebová, mladá skupina gymnazistů) 
16:40                    Háčko (Moravská Třebová), TŠ (Přípravka MINI, BABY)
16:45                    Úvodní slovo – Jan Čenský, Mirek Konvalina, Petr Jančařík
17:00 – 18:00       STOPANGIN (rock, Česká Třebová) 
18:00 – 18:30       Doběh závodníků „O železného kohouta“,  diskotéka  (DJ Kofola)
18:30 – 19:20       Vyhlašování  nejlepších sportovců – večerem provází a program moderují Jan Čenský, Mirek Konvalina 
19:20 – 20:30       MICHAL ŠINDELÁŘ (Plzeň,bývalý bubeník Katapultu s hitem „Hořely, padaly hvězdy“)
20:30                   TŠ (Honeys, Candies, Bandidos)
20:50 – 22:00      POLETÍME ? (Brno, kapela na které se rozhýbeme)
21:40 – 22:00      Nareen, TŠ (Gold crew, ženy)
22:20 – 23:40      JANEK LEDECKÝ (charizmatický zpěvák s hity např. „Pěkná, pěkná, pěkná“, „Na ptáky jsme krátký„)

od  18. 6.  (08:30)
do  22. 6.  (23:59)
Česká Třebová
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT