více >>

Splutí Divoké Orlice s přespáním v Muzeu Starých Strojů 4-6.5.

Akce již skončila

Splutí Divoké Orlice s přespáním v Muzeu Starých Strojů
4. – 6. 5. 2018

Naše novinka: jarní splutí s přespáním na technicky zajímavém místě Muzea Starých Strojů. Organizovaný sjezd splutí Divoké Orlice při vypouštění přehrady. V průběhu vypouštění probíhají závody ČPV v době od 12 do 15 hodin. V plánu máme sjetí tratě v době od 9.00 do 12.00 a poté pokračování dále na Litický oblouk a Potštejn kde plavba končí.

Ubytování máme zajištěno v Muzeu Starých Strojů v Žamberku. Spaní bude v kulturním sále Muzea na vašich karimatkách a spacácích. Samozřejmostí je komentovaná prohlídka muzea. V muzeu probíhalo natáčení TV pořadu Dovolená ve starých časech: Dovolená ve století páry, který půjde do televize na konci tohoto léta. V současnosti tam probíhá další natáčení pořadu Hříchy První republiky. Předpokládáme, že se akce zúčastní i několik aktérů a členů štábu natáčení, takže by mohlo být hezké povídání. Večer je možnost večírku v Muzeu o patro níž pod sálem kde je k dispozici pípa a gril na terase s možností zajištění bečky či naloženého masa (domluvíme se před akcí).

Plán:
Odjezd z Ostravska - pátek v odpoledních hodinách

Program:
Páteční přejezd do Žamberka, posezení u kytary.
Sobotní sjezd Divoké Orlice a pokračování v započaté zábavě. Možnost prohlídky Muzea.
Nedělní sjezd Tiché Orlice, popř. jiné řeky dle stavu vody a kondice účastníků po předešlé večerní zábavě. Návrat zpět na nástupní místa ve večerních hodinách.

Obtížnost
WW I – WW II+

Ubytování
v sále Muzea ve vašem spacáku

Doprava
námi zajištěná (po dohodě možnost vlastní dopravy)

Mohlo by vás zajímat:
http://starestroje.cz/

Příspěvek účastníka u přihlášení:
990 Kč

Dotovaný příspěvek 50% pro zaměstnance spolupracujících společností:
495 Kč

(Příspěvek účastníka pro splutí na jeden den bez dopravy: 500 Kč)

Přihlásit se můžete zde:
https://goo.gl/forms/hXwZnaYuUEuBIsCl1

Příspěvek zahrnuje:
dopravu, nocování ve vašich spacácích, poplatek za splutí, místo na lodi, pádlo, vestu, helmu, neoprén, vodáckou bundu, záchranné prostředky, společný voděodolný vak, instruktáž techniky jízdy, doprovod instruktora vodní turistiky a raftingu a samozřejmě skvělou zábavu (kytaru bereme sebou)

Část příspěvku účastníka bude použitý na akce pro děti, mládež a postižené osoby formou podpory sportovních akcí a prožitkových kurzů první pomoci. Znáte organizaci, kterou máme podpořit? Napište nám!

Příspěvek nezahrnuje:
startovné v době závodů (máme v plánu jet před závody), stravování a drobné útraty

Další možnosti: Lze s námi vyrazit i přes cafeterii Benefit plus program. Nebo se zeptejte svého zaměstnavatele, zda můžete čerpat na dovolenou z fondů FKSP. Rádi vašemu zaměstnavateli vystavíme na akci s námi fakturu. Jenom to musíme vědět dostatečně dopředu, nejlépe při objednávání akce.

Chcete více výhod? Nechte nám vzkaz s uvedením kontaktní osoby ve vaší společnosti. Rádi vašemu zaměstnavateli nabídneme spolupráci s našim spolkem. Podaří-li se spolupráci realizovat, vyberte si libovolnou akci dle dohody pro vás jako pozornost.

Zapojte se do našeho týmu! Možností je hodně, od pomocných prací až po plánování a organizaci akcí. Aktuálně hledáme: instruktory vodní turistiky a raftingu a figuranty prožitkových kurzů první pomoci. Vaši snahu odměníme akcí pro vás na naše náklady, příspěvky na školení, doškolovací kurzy a příspěvky na vybavení. A samozřejmě skvělou práci s lidmi pro lidi v přírodě.

Kontakt pro více informací, individuální požadavky a nabídku spolupráce: Ing. Petr Goldmann, goldmann@sportovni-klub.cz, tel. 724480632

Program může být vzhledem k aktuální situaci adekvátně upraven. Akce se řídí smluvními podmínkami spolku Sportovní-klub.cz, z.s. Akce se koná za každého počasí a při minimálním počtu přihlášených osob.

Těšíme se na vás!
Tým spolku Sportovní-klub.cz

od  4. 5.  (16:00)
do  6. 5.  (20:00)
Zamberk
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ