více >>

Rum For People Open Air 2018

Akce již skončila

Čtvrtý ročník charitativního festivalu RUM FOR PEOPLE s odpoledním i večerním programem. Tento rok se budou organizátoři snažit vydělat na léčbu a pomůcky pro dva bojovníky, Vojtíškovi Vackovi z Moravské Třebové který trpí goldenhar syndromem a Michaelovi Kočovi z Prahy, jemuž byla po vážné autonehodě a následnému poranění mozku stanovena diagnóza spastické kvadruplegie.

Headlinerem letošního ročníku bude jedna z nejtalentovanějších progressive house djs v Evropě, ukrajinka Miss Monique. Má za sebou hraní na Ibize, Dánsku, Maďarsku, Švýcarsku, Indii či Nepálu... Spolupracuje s nejznámějšími světovými djs, Její největší a nejznámější hit "No Fear" byl pozitivně ohodnocen djs jakými jsou Armin van Buren, Paul van Dyk, Paul Oakenfold, Gareth Emery a spoustou dalších. 

Odpolední program: 

Začneme přehlídkou Policie ČR, uvidíte zásah na pachatele, psovoda, ukázku techniky a vybavení a taky by mělo přiletět něco co minulí rok nepřiletělo.. vše záleží na počasí...

„MEZI NEBEM A ZEMÍ“ pro vás všechny, malé i velké, kteří chcete zažít něco nového… Nepovedeme vás stezkou lesem jako v loňském roce, ale celý program bude soustředěný v předních prostorách celé akce R4P. Co vás čeká?
Všechna místa můžete projít dle toho, jak vás přilákají. Není zapotřebí chodit postupně, tím zamezíme velkým shromažďováním na jednom místě. Každopádně na každém místě, které projdete, dostanete proužek andělského křídla, který budete potřebovat, abyste mohli pomoci andělovi létat. Takže z tohoto vyplývá, že jediné místo „POMÁHÁME VZLÉTNOUT“ můžete navštívit a splnit potřebné, až po absolvování alespoň jednoho místa a potom se sem postupně vracet pokaždé, kdy získáte další proužek pro našeho anděla a jeho křídla.

„HUDBA MÉHO SRDCE“- místo, kde poznáte, že vyloudit krásnou melodii můžete prostřednictvím těch nejobyčejnějších věcí. Zahraj hudbu svého srdce a potěš ty, kteří budou naslouchat.

„PROSKOČ SE S ANDĚLEM“ je tu někdo, kdo ještě nikdy neskákal panáka? Pokud ano, neváhej a skoč, a pokud ano, stejně skoč, protože to láká přece každého. I my si skočíme.

„CESTOU NECESTOU“ výzva, kterou není těžké zdolat

„CO SE SKRÝVÁ V NÁS ZA UMĚLCE?“ to se hned uvidí, jediné co budeme potřebovat, je velké bavlněné plátno a barvy a…nechte se překvapit. Jedno je ale jisté, záleží na každém, toto dílo není o sólistech, ale o spolupráci a představivosti nás samotných.

„VYKOUZLI MI ÚSMĚV“- kreativní tvoření, které má své kouzlo. Vytvořme společně každý kouzelnou indiánskou hůlku, která umí vykouzlit úsměv hned na místě. Nevěříš? Tak to vyzkoušej.

„VZKAZOVNÍK“ zde je to čistě o vás, co v sobě nosíte za poselství. Napište vzkaz malému Vojtíškovi, velkému Michalovi i nám Srdečním, kteří stojíme za tím, že festival R4P je opět tu. Příběh o každém si můžete přečíst, dětem mohou předčítat starší kamarádi či rodiče anebo my. Napište vzkaz, nestojí vás to nic, pouze váš čas a vzít do ruky fix, přemýšlet anebo ne a psát. My děkujeme již nyní.

A nakonec? „MANDALA“ pojďme společně vytvořit mandalu z přírodnin kolem nás, hledejte, tvořme, vyplňujme
výseče a radujme se ze společné mandaly. Co se s ní stane? Vše je pomíjivé, takže se dřív nebo později zmizí. A je to v pořádku. Nelpět, užít si přítomného okamžiku, o tom naše mandala je. Po dolepení poslední části andělského křídla, kam se průběžně budete vracet, na vás bude čekat malý dáreček a …

17:00- 19:30 prolínání dalšího zajímavého programu, kam patří:

Pole dance- vystoupení mladých slečen se svou choreografií (moderní taneční disciplína, která spojuje dohromady několik tanců, dále gymnastiku, akrobacie. Cvičenky tancují u vertikální tyče)

Tombola- zde není zapotřebí mnoho slov, jen vám budeme přát štěstí při losování. Takže nezapomeňte si zakoupit los, ať máte co vyhrát.

Extrem Team- exhibice partičky na BMX. Jaké neuvěřitelné kousky dokáží, jak se dokáží pohybovat Mezi nebem a zemí, to vše uvidíte, až dorazíte. Bude to stát za to!

Vystoupení skupiny Concrete Safari- Pohodáři v čele s kámošem co si jednou svoje reggae a určitě vás dokáží skvělě naladit na večerní pokračování  ;)

od  18. 8.  (13:00)
do  19. 8.  (06:00)
Tatenice
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ