Tipy Deník

Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Přednáška "Zahrada bez údržby" v kapli sv. Bartoloměje

Metody permakultury - mulčování, bylinkové spirály, vyvýšené záhony, kompostování, terasování, smíšené kultury a střídání rostlin.
Vysvětlení funkce plevele, vzájemné ochrany jednotlivých rostlin, úlohy hmyzu při opylování, užitku ptáků a dalších živočichů na ochranu před škůdci, efektivní zpracování odpadu.
Prodej semínek....
Přednášející Mgr. Adéla Hrubá:
"Adéla Hrubá je členkou Permakultury CS, její zahrada je v síti Ukázkových permakulturních projektů pod názvem Zahrada na kopci, pěstuje a semenaří pro Gengel staré a netradiční druhy rostlin (víc než 70 odrůd), spustila projekt pro školy Staré odrůdy do škol a iniciovala založení komunitní zahrady na pěší zóně v Žamberku (Zahrada bez plotu). V současné době je členkou týmu velkého mezinárodního projektu Children in permaculture. Absolvovala praktický kurz permakultury u Seppa Holzera, Úplný kurz permakulturního designu u Tomase Remiarze a Učitelský kurz permakultury u George Sobola. Věnuje se hodně nejen svojí vlastní hektarové zahradě, ale také lektorské, poradenské a konzultační činnosti."

20. 10.  (18:00–20:00)
Žampach 1
SDÍLEJ:

Akce ve vašem okolí

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení