více >>

Metronome Blues, Ghost of You, The Complication, On the Roof

Akce již skončila

sál U Dubu Jablonné nad Orlicí

DUB-BEAT vol.lll. v rozměru minifestiválku
2 stage, 4 kapely, 2 DJ, 2 bary, projekce

Metronome Blues (alternative, Brno a Nový Zéland)
Jedna z prvních zastávek na česko evropském turné téhle party kolem kytaristy Rhyse Braddocka. Náladové a nepředvídatelné skladby krouží mezi postrockovou improvizací a hlukem space-krautrocku, přes manické postpunkové jamy až k lehkým satirickým poctám Morisseymu. Čerstvě vydané album Vicious Circles tak navozuje pocit, že jsme jako společnost uvízli v sestupné spirále.

Ghost of You (psychedelic pop, Brno)
Jedna z mála našich kapel,která prorazila i na Evropské scéně. Na úplně nové desce Black Yoga prezentují místy až psychydelicky artrockový sound protkaný elektronickými zvuky, tanečními rytmy a expresivním zpěvem. „Black Yoga pro nás představuje jakousi konfrontaci se svým špatným já. Je to cvičení, z jehož spárů je těžké se dostat. Dobrovolně ničíš sebe sama i své okolí. Každý po svém a každý trochu jinak,“ vysvětlují členové Ghost of You.

The Complication (alternativ rock´n´roll, Jablonné n.O.)
Energie, bordel a hlavně velká láska k devadesátkám. Čtveřice podivínů z různých koutů východních Čech vám dokáže, že rock ‚n‘ rollu ještě zdaleka neodzvonilo. Muzika založená na hlasité kytaře, hutné base a dynamických bicích, ve které, i přes všechny ty potrhané struny a rozlámané paličky, najdete chytlavé melodické linky a výrazné refrény využívajících hlasů všech členů kapely. Mají za sebou největší festivaly v Čechách (RFP, Colors, ...)

On the Roof (alternative rock, Jablonné n.O.)
Kapelu charakterizuje pestrý zvuk, změny nálad a odtrženost od zavedených postupů. Hudba, kterou nelze snadno zařadit do určitého stylu, pokaždé tam uslyšíte něco nového a jiného. Kapela založená na bicích a kytarách, s různými prvky elektroniky a saxofónovými sóly. Mají na kontě čerstvě pokřtěné EP Ma Madasiwa.


AC Dirty (DJ Drum and Bass, Lukavice)
Pod tímto jménem se skrývá Dave Hubálek s svými energickými sety.

od  7. 4.  (19:00)
do  8. 4.  (05:00)
Slezská 38, 561 64 Jablonné nad Orlicí
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ