více >>

Divadlo: Lukáš Hejlík_Co by můj syn měl vědět o světě Žamberk

Akce již skončila

Jsme rádi, že Vás můžeme pozvat k nám do pivovaru na Divadelní představení v podání Lukáše Hejlíka. V rámci projektu LiStOVání uvedeme představení "Co by můj syn měl vědět o světě".

Začátek představení 17:10 hoin.

Vstupenky v předprodeji jsou k dostání v Pivovaru Žamberk.
Rezervace na tel. čísle 736 660 018 - stačí poslat SMS se jménem a počtev vstupenek.

Vstupné: 120,-

Těšíme se na Vás, bude to legrace :)


Anotace:
LiStOVáNí.cz: Co by můj syn měl vědět o světě (Fredrik Backman)
Fredrik Backman (autor knihy Muž jménem Ove) vtipně stírá všechny úzkosti a nedostatky rodičů jednadvacátého století v půvabné knize plné upřímných obav a nepodmíněných vyznání lásky, která zasáhne srdce všech rodičů, a to dokonce i těch budoucích, potencionálních. Poprvé bude v LiStOVáNí účinkovat jen jeden herec; Lukáš Hejlík je stejného věku jako Fredrik Backman a má stejně starého syna.
Backman: „Tato kniha je především o snaze být dobrým rodičem. Protože chci, abys věděl, že jsem se vážně snažil úplně nejvíc, jak jsem uměl. Nikdo negooglil tolik jako já.“ Hejlík: „Ta ztracenost otců při nakupování! To, jak dětské hraní nemá logiku a jak se ji snažíte v pět ráno, když on vstane tak živě a vy tak mrtvě, najít, jak ji přímo vyžadujete! To, jak se snažíme být nejlepšími rodiči, a to, jak víme, že to nezvládáme. A nezvládneme.“
vydalo nakladatelství Host v roce 2017 v překladu Heleny Matochové
účinkuje: Lukáš Hejlík

18. 4.  (17:10–18:30)
Čs. armády 1400, Zamberk
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ