více >>

Dětský sportovně - branný den v Králické pevnostní oblasti

Akce již skončila

9. ročník Dětského sportovně-branného dne v KPO začne ve vstupním areálu tvrze Hůrka v sobotu 26. 5. 2018 v 9:00, zápis a start účastníků bude probíhat do 11:00. Na začátku akce obdrží děti registrační kartičku pro zapisování potvrzení účasti v jednotlivých disciplínách, případně bodů získaných v disciplínách, a dále malé občerstvení na cestu (v podobě nápoje a sladkostí).

Následně se účastníci postupně přesunou (včetně svého doprovodu) pod vedením organizátorů ze vstupního areálu podzemím tvrze Hůrka až na její povrch, odkud sestoupí směrem k lehkým objektům č. 111 a 112 až do Vojenského muzea Králíky.

Celá uvedená trasa bude zahrnovat sportovní a soutěžní stanoviště i naučné disciplíny některé z nich budou zcela nové a netradiční! 
Tak jako v letech minulých si některé disciplíny budou moci vyzkoušet i rodiče a prarodiče. Časová náročnost se podle věku a zdatnosti dětí bude pohybovat od cca 180-220 minut. Zakončení programu je situováno tradičně do prostoru Vojenského muzea Králíky, které poskytne sociální zázemí a další atrakce. Tady dětští účastníci obdrží drobné dárky a také občerstvení - grilované párky,klobásy, pečivo, nápoj.

26. 5.  (09:00–15:00)
Králíky
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ