více >>

DEKSTONE Streetball Cup - Memoriál Mistra Jana Husa

Akce již skončila

V sobotu 14. července se uskuteční již 21. ročník streetballového turnaje Memoriálu Mistra Jana Husa v České Třebové. Z důvodu rekonstrukce budovy a areálu gymnázia se celá akce přesouvá na parkoviště u zimního stadionu Na Skalce, kam se opět sjedou streetballisté z různých koutů České republiky, ale i zahraničí. Díky spolupráci s Českou basketbalovou federací a zařazení turnaje do mezinárodní soutěže 3x3 Central Europe Tour, již nyní víme, že přijedou týmy ze Slovenska, Polska nebo Ukrajiny! K vidění tak budou velice kvalitní hráči, kteří se utkají o hodnotné ceny.

Na to vše opět budou dohlížet patroni akce, kterými jsou velké basketbalové osobnosti. Kateřina Elhotová, dvojnásobná basketbalistka roku, kapitánka basketbalové reprezentace, vicemistryně světa, vítězka Euroligy a několikanásobná mistryně ČR, a Roman Marko, elitní rozehrávač naší ligy, slovenský reprezentant, mistr SR a opora týmu Dekstone Tuři Svitavy.

Celý den tradičně nabídne bohatý doprovodný program a velký dětský den se spoustou sportovních aktivit! Děti tradičně za své snažení získají odměnu, proto neváhejte a dorazte s nimi zasportovat. Příchozí diváci se mohou těšit na tři individuální soutěže, ve smečování, střelbě trojek a o nejkurióznější koš. Připraveny budou také dvě exhibiční vystoupení. Kdyby pršelo, akce se přesune na zimní stadion.

21. ročník Memoriálu bude také letos spojen s velkou charitativní akcí, na které společně pracujeme se spolkem Za jeden provaz. Rozhodli jsme se uspořádat veřejnou sbírku ZA JEDEN PROVAZ PRO VERUNKU, která je věnována Verunce Šrámkové z Kozlova. Verunka je 14letá slečna s mentálním handicapem a nutně s maminkou potřebují bezbariérovou koupelnu. Výtěžek sbírky bude použit na její rekonstrukci. Sbírku jsme zahájili dne 25.6.2018, pokladničku pro vás budeme mít připravenou 14. července nejen na našem Memoriálu Mistra Jana Husa, ale i na dalších místech. Kdo je však už nedočkavý, může jakoukoliv finanční částkou přispět na účet č. 2201450111/2010. Přes léto se budeme moci setkávat především v městském parku Javorka na akcích Kulturního centra, kde pro vás budeme mít připravenou pokladničku a samozřejmě vám poskytneme veškeré informace, které vás budou zajímat. Sbírku slavnostně ukončíme 6. října na 4. Benefičním notování v Národním domě v České Třebové.

Aktuální informace ke sbírce naleznete na webu www.zajedenprovaz.cz, www.streetballhus.cz a na facebookovém profilu Za jeden provaz a Streetballhus. Všem dárcům moc děkujeme a vážíme si vaší podpory!

Dorazte se podívat na streetball nejvyšší úrovně, užít si pohodovou atmosféru a vyblbnout se s dětmi na sportovním dětském dni, nebo s námi pomoct na dobrou věc! Samozřejmostí akce je hudební doprovod s moderátorem, který vás bude lákat nejen na bohaté občerstvení. Tímto jste na akci srdečně zváni.

Marek Trejtnar

14. 7.  (10:00–20:00)
Česká Třebová
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT