více >>

Ať žijí strašidla / Šemberovo divadlo Vysoké Mýto

Akce již skončila

Muzikál pro děti. Předprodej na v IC ve Vysokém Mýtě, Litomyšli a online http://tickets.colosseum.eu/incoming.aspx?mrsid=90&eventid=225899

Vysoko nad jedním strašidelným údolím, na jednom strašidelném vršku…se tyčí ten nejpodivnější dům, jaký si jen dovedete představit…všichni mu říkají „Strašidelný zámek“. Povídá se, že na zámku bydlí strašidla a vyděsí každého, kdo by rušil jejich klid. Jednoho dne se do zámku před bouřkou schová Hermínka, které zemřeli oba rodiče a zůstala tak na světě sama. Nikde u lidí kolem sebe nenašla pomocnou ruku, a tak se sama vydá do světa hledat své štěstí. Setkání se strašidly jí přinese do života radost, domov a naději. Netuší, že chamtivý starosta se chystá strašidelný zámek zbourat a vyhnat jejich obyvatele.

Scénář a režie: Dana Bartůňková - nejznámější autorka muzikálových pohádek (Obušku z pytle ven, Princezna se zlatou hvězdou, O medvědu Ondřejovi, Čertův švagr, Čertovský mariáš, Strašidelný mlýn ad.)

Hrají: Jiří Sequens, Milena Soukupová, Dana Bartůňková, Natalie Urválková, Petr Stehlík/ Daniel Koťan. Určeno pro děti od 3 do 10 let.

Změna termínu, titulu a obsazení vyhrazena.

25. 2.  (15:00–18:00)
Litomyšlská 71, Vysoké Mýto
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ