více >>

Vím já kostelíček… aneb Veselým hlasem zpívejme…

Akce již skončila

Vím já kostelíček srdečně zve k návštěvě tradičních adventních koncertů do Dolní Lipky, Heřmanic, Horní Lipky a Prostřední Lipky, které se uskuteční v sobotu 22. prosince 2018. Ve všech čtyřech kostelích na vás opět čeká nejen příjemná společnost místních hostitelů a jejich výtečné domácí cukroví, ale hlavně slavnostní vánoční muzika i lidové koledy v podání králického Příležitostného pěveckého sboru a kolednické skupiny dětí a dospělých.

začátky koncertů:
14.00   DOLNÍ LIPKA        
15.00   HEŘMANICE         
16.30   HORNÍ LIPKA          
17.30   PROSTŘEDNÍ LIPKA
(při zimním putování není zajišťována autobusová doprava, děkujeme za pochopení)

Po úspěšném dokončení oprav heřmanických varhan v letošním roce budeme své úsilí a dobrovolnické aktivity „Vím já kostelíček“ směřovat k poslední etapě, kterou je záchrana varhan v kostele sv. Anny na Horní Lipce. Výtěžek dobrovolného vstupného ze čtyř koncertů 22. prosince věnujeme opět na účet veřejné sbírky, kde je již nyní uloženo 130 000 Kč.

Přijďte se podívat a potěšte se novými neopakovatelnými zážitky. Podpořte dobrou věc a nadělte sobě nebo svým blízkým k ježíšku dárcovský certifikát varhanního mecenáše. Stačí přispět libovolnou částku na účet veřejné sbírky a kontaktovat nás osobně či na e-mailové adrese vimjakostelicek@seznam.cz.

22. 12.  (14:00–19:00)
Dolní Lipka, Králíky
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ

Chcete tady mít zveřejněný svůj příspěvek? Posílejte ZDE