více >>

24 hodin na kole a koloběžkách 2018

Akce již skončila

7. ročník vytrvalostního kroužení pro amatérskou cyklistickou a koloběžkovou veřejnost mezi městy Ústí nad Orlicí a Českou Třebovou přes Dlouhou Třebovou odstartuje z areálu firmy Moldex/Metric v Hylvátech v sobotu 30. června v 10 hodin.

Kroužení se mohou zúčastnit jednotlivci, dvoučlenná a tříčlenná družstva a borci do 15 let na kolech a koloběžkách. Novinkou pro rok 2018 jsou tyto kategorie dvojkola, elektrokola a historické kola a koloběžky. Trasa opět povede po ulici Třebovská přes Dlouhou Třebovou po silnicích Ústecká a Na Rybníku, kde se na konci rovinky účastníci otočí a pokračují zpět stejnou trasou na start. Trasa je dlouhá 9,2 km.

Kroužení bude ukončeno v neděli 1. července v 10 hodin. Počet amatérských cyklistů je v rámci bezpečnosti omezen na 50 účastníků na trati a je veden za plného silničního provozu. Startovné činí 300,- Kč za účastníka a borci do 15 let,- 150Kč (náklady na povolení, pronájem a zapůjčení značek). Pro vítěze 7. ročníku kroužení je připraven putovní pohár a pro další účastníky dárky od stálých sponzorů.

Registrujte se na webu rozhoupej.cz nebo pomocí odkazu na Facebooku. 

od  30. 6.  (10:00)
do  1. 7.  (10:00)
Ústí nad Orlicí
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ