VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Víkendová porota Deníku

Otázka na víkend: sleva na jízdné

Orlickoústecko - Víkendová porota Deníku: Studenti a senioři nad 65 let věku mají mít od června slevu 75 procent na jízdné ve vlacích a autobusech. Je to správný krok?

Otázka na víkend: komunismus

Orlickoústecko - Víkendová porota Deníku: Poslanci odhlasovali komunistovi vysokou funkci a Češi vyšli do ulic. Vyrovnal se národ se svou komunistickou minulostí?

Otázka na víkend: mrzlo až praštělo

Orlickoústecko - Víkendová porota Deníku: Máte svůj vlastní recept, jak přežít extrémní mrazy?

Otázka na víkend: praktická výuka

Orlickoústecko - Víkendová porota Deníku: Řemeslné cechy požadují, aby se do škol vrátila povinná praktická výuka, tedy dílny a pozemky. Co si myslíte, umí dnešní děti vzít do ruky kladivo či hrábě?

Otázka na víkend: ochrana údajů

Orlickoústecko - Víkendová porota Deníku: Neděle je Dnem ochrany osobních údajů. Chráníte si ty své i vy?

Otázka na víkend: rok 2018

Orlickoústecko - Víkendová porota Deníku: Dva z pěti Čechů předpokládají, že se v roce 2018 budou mít lépe, naopak zhoršení života se obává každý pátý. A co od něj očekáváte vy?

Otázka na víkend: Čapí hnízdo

Orlickoústecko - Víkendová porota Deníku: Na začátku roku je na scéně opět Čapí hnízdo. Politici usilují o zprávu Olaf a ministerstvo financí navrhuje projekt spjatý se jménem premiéra Andreje Babiše vyjmout z evropského financování. Mělo by se tak stát?

Otázka na víkend: letáky

Orlickoústecko - Stále více Čechů nechce do schránky letáky. Podle studie však prý třetina lidí bez nich nenakoupí. Co vy? Prohlížíte je, nebo rovnou letí do koše?

Otázka na víkend: advent

Orlickoústecko - Víkendová porota Deníku: Čím je pro vás advent - obdobím klidu, nebo shonu a stresu?

Víkendová porota Deníku: Nejenom o Miladě... Přemýšíte o filmech?

Orlickoústecko - Otázka na víkend: Premiéra filmu Milada vyvolala mezi lidmi diskuzi. Jaký film v poslední době donutil k zamyšlení vás?

Otázka na víkend: mobily na přechodu

Orlickoústecko - Otázka na víkend: Na Havaji zakázali chodcům na přechodech koukat do mobilu či tabletu. Mělo by to platit i u nás?

Otázka na víkend: poštovní schránka

Orlickoústecko - Víkendová porota Deníku: Poštovní schránka slaví 200 let. Vybíráte ji pravidelně a kdy jste naposledy napsali dopis a poslali ho poštou?

Otázka na víkend: fotky zlodějů

Orlickoústecko - Víkendová porota Deníku: Úřad pro ochranu osobních údajů udělil pokutu za zveřejnění fotografie zloděje na Facebooku. Měl by mít okradený právo fotku zveřejnit?

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT