Hi-storicky poprvé nabízí takto komplexní a sjednocenou nabídku. Oboje by mělo návštěvníkům přinést servis, na který jsou zvyklí z těch nejvyspělejších destinací.
První slevové karty v tištěné podobě lze zdarma získat nejen ode dneška do neděle na stánku destinace na veletrhu Regiontour Brno, ale i na Holiday World Praha (7. – 10. února) a také na mnoha místech destinace – mj. v infocentrech a hotelích. „S kartou v ruce můžete čerpat řadu zajímavých slev na skipasy, vstupy na hrady a zámky, do aquaparků a krytých bazénů, na stravování a ubytování či wellness služby. Zajímavostí jsou slevy na pobytové balíčky, golfové lekce nebo nákup regionálních výrobků, jakým je třeba Vamberecká krajka. Aktuální nabídku výhod naleznete právě na webovém portálu. Kartu můžete využívat po celý rok 2013. Určitě se vyplatí sledovat webový portál, některé slevy mají totiž časovou platnost, jiné pro vás během roku naopak přibudou. Pokud nám kartu na konci roku zašlete zpět, budete zařazeni do slosování o atraktivní ceny, které plánujeme vyhodnotit na dalším ročníku veletrhu v Brně," říká Petra Smrčková, ředitelka destinační společnosti Orlické hory a Podorlicko. „Tato tištěná karta je předvojem vyspělejší a klientsky komfortnější formy – elektronické karty. Na možnostech jejího zavedení destinace aktuálně pracuje a hodně si od ní slibujeme," dodává manažerka projektu Renata Šedová.
Zmíněný nový webový portál už běží naplno. Návštěvníkům přehledně nabízí atraktivity, služby a akce hor i podhůří v hlavním členění na léto, zimu, tradice a speciál. (rz)