Pro další pravidla klikněte SEM

O co se v zimní Tip lize hraje?

Vítězové okresních finále si to rozdají o LCD televizor. Společně s celkovým vítězem oceníme další nejúspěšnější hráče v konečném pořadí. Výherci jednotlivých kol se mohou těšit na láhev medoviny.

Jak správně hlasovat

1. Pomocí hlasovacího kuponu, který vystřihnete a doručíte (osobně nebo poštou) na adresu redakce (Moravská 340, 500 03 Česká Třebová), nebo sběrných schránek Tip ligy Deníku. Obálku se soutěžním kuponem zřetelně označte slovy „Tip liga“;

2. Na internetových stránkách www.orlicky.denik.cz (zvolíte odkaz Sport, v němž kliknete na Tip ligu, dále vyberete váš deník a můžete hlasovat) – této možnosti lze využít až v případě, že má soutěžící redakcí přidělené startovní číslo (viz. níže).

První hlasování pouze na kuponu!

Pokud hráč tipuje poprvé, napíše do kolonky pro identifikační číslo velké písmeno N a vyplní jen své číselné heslo a ostatní údaje Heslo si hráč určí sám při vstupu do hry jako kombinaci libovolných čtyř číslic od 0 do 9, například 0123.

Startovní číslo hráči přiděluje při vstupu do soutěže redakce. Každou středu otiskneme pořadí všech soutěžících po daném kole. V tomto seznamu zjistí nový hráč své startovní číslo, které v dalším průběhu hry již sám vpisuje do kuponu nebo je uvádí při hlasování na internetu. Každý hráč může tipovat v jednom kole pouze jednou a pod jedním startovním číslem.

Uzávěrka kola

Uzávěrka pro vhození kuponů do sběrných schránek nebo tipování na internetu je každý pátek v 16 hodin. U kuponů zaslaných poštou rozhoduje razítko odeslání.