Základní školy
Chlapci:
ZŠ Komenského Skuteč – Gymnázium Polička 4:2
ZŠ Komenského Skuteč – ZŠ Sv. Čecha Choceň 4:3
ZŠ Komenského Skuteč – Gymnázium Dašická Pardubice 4:3
ZŠ Sv. Čecha Choceň – Gymnázium Dašická Pardubice 4:3
ZŠ Sv. Čecha Choceň – Gymnázium Polička 4:1
Gymnázium Dašická Pardubice – Gymnázium Polička 4:2

Konečné pořadí:
1. ZŠ Komenského Skuteč 3 0 12:8 6 bodů
2. ZŠ Svatopluka Čecha Choceň 2 1 11:8 5 bodů
3. Gymnázium Dašická Pardubice 1 2 10:10 4 body
4. Gymnázium Polička 0 3 5:12 3 body

Dívky:
ZŠ Dobrovského Lanškroun – ZŠ U Stadionu Chrudim 3:0
ZŠ Dobrovského Lanškroun – ZŠ Cerekvice nad Loučnou 3:0
ZŠ U Stadionu Chrudim – ZŠ Cerekvice nad Loučnou 3:0

Konečné pořadí:
1. ZŠ Dobrovského Lanškroun 2 0 6:0 4 body
2. ZŠ U Stadionu Chrudim 1 1 3:3 3 body
3. ZŠ Cerekvice nad Loučnou 0 2 0:6 2 body
Družstvo ZŠ Polabiny 3 Pardubice – mimo soutěž (nedodržení věkové kategorie).

Střední školy
Chlapci:
SŠ potravinářství a služeb Pardubice – OA a SOŠ cest.ruchu Choceň  4:0
SŠ potravinářství a služeb Pardubice – Gymnázium J.R. Chrudim 4:2
SŠ potravinářství a služeb Pardubice – SŠ zahradnická Litomyšl 4:2
Gymnázium J.R. Chrudim – OA a SOŠ cest. ruchu Choceň 4:1
Gymnázium J.R. Chrudim – SŠ zahradnická Litomyšl 4:1
OA a SOŠ cest. ruchu Choceň – SŠ zahradnická Litomyšl 4:2

Konečné pořadí
1. SŠ potravinářství a služeb Pardubice 3 0 12:4 6 bodů
2. Gymnázium Josefa Ressela Chrudim 2 1 10:6 5 bodů
3. OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň 1 2 5:10 4 body
4. SŠ zahradnická a technická Litomyšl 0 3 5:12 3 body

Dívky:
Gymnázium Litomyšl – Gymnázium Mozartova Pardubice 3:0
Gymnázium Litomyšl – SŠ zemědělská a VOŠ Chrudim 3:0
Gymnázium Litomyšl – Gymnázium Lanškroun 3:0
Gymnázium Mozartova Pardubice – SŠZ a VOŠ Chrudim 1:3
Gymnázium Mozartova Pardubice – Gymnázium Lanškroun  3:0
SŠZ a VOŠ Chrudim – Gymnázium Lanškroun  1:3

Konečné pořadí:
1. Gymnázium Aloise Jiráska Litomyšl 3 0 9:0 6 bodů
2. Gymnázium Mozartova Pardubice 1 2 4:6 4 body
3. SŠ zemědělská a VOŠ Chrudim 1 2 4:7 4 body
4. Gymnázium Lanškroun 1 2 3:7 4 body