FOTBAL

Česká liga dorostu – U19, 7. kolo: FK Kolín – Slavia Praha B 3:2, TJ Svitavy – FK Varnsdorf 1:5 (1:3), MFK Chrudim – Olympia HK 2:1 (0:0), Třebeš – Rapid Liberec 4:1 (3:1), Admira Praha – Meteor 0:3 (0:1), RMSK Cidlina – Náchod 0:3 (0:2), Trutnov – Slavoj Vyšehrad 0:0 (0:0), Viktoria Žižkov – Letohrad 6:0 (4:0).
1. Náchod 7 6 1 0 23:8 19
2. Slavia Praha B 7 6 0 1 49:7 18
3. Meteor Praha 7 5 0 2 32:11 15
4. Chrudim 7 5 0 2 17:9 15
5. Kolín 7 5 0 2 20:17 15
6. Třebeš 7 4 1 2 15:16 13
7. Viktoria Žižkov 7 4 0 3 24:17 12
8. Admira Praha 7 3 1 3 16:12 10
9. Olympia HK 7 3 1 3 17:17 10
10. Varnsdorf 7 2 2 3 19:22 8
11. Vyšehrad 7 1 3 3 9:14 6
12. Letohrad 7 2 0 5 8:20 6
13. Rapid Liberec 7 2 0 5 10:25 6
14. RMSK Cidlina 7 2 0 5 9:32 6
15. Svitavy 7 1 0 6 5:25 3
16. Trutnov 7 0 1 6 4:25 1

Krajský přebor dorostu – U19, 7. kolo: Třemošnice – FC Jiskra 2008 6:0 (5:0), Přelouč – Moravská Třebová 6:0 (2:0), Choceň – Skuteč 1:3 (0:2), Heřmanův Městec – Pardubičky 0:4 (0:3), Horní Jelení – Ústí n. O. 2:2 (1:2), Hlinsko – Lanškroun 4:0 (3:0), Dolní Újezd – Holice 4:1 (3:1).
1. Hlinsko 7 7 0 0 36:6 21
2. Třemošnice 7 6 0 1 31:8 18
3. Skuteč 7 5 1 1 24:10 16
4. Lanškroun 7 5 1 1 14:6 16
5. Ústí n. O. 7 4 2 1 38:16 14
6. Přelouč 7 3 1 3 17:11 10
7. Pardubičky 7 3 0 4 18:22 9
8. Horní Jelení 7 2 2 3 13:19 8
9. FC Jiskra 7 2 0 5 12:19 6
10. Choceň 7 2 0 5 8:21 6
11. M. Třebová 6 2 0 4 16:40 6
12. Holice 7 1 1 5 5:19 4
13. Dolní Újezd 6 1 0 5 7:23 3
14. Heřmanův Městec 7 1 0 6 9:28 3

Východočeský přebor – U19, 7. kolo: Rychnov n.K. – Žamberk 7:0, Vysoké Mýto – Česká Třebová 3:4 (1:1), Dvůr Králové – Nové Město n. M. 1:2, RMSK Cidlina B – Náchod 0:3 (0:2), Pardubice B – Olympia HK B odloženo.
1. Pardubice B 7 7 0 0 33:6 21
2. Nové Město n. M. 7 5 0 2 24:12 15
3. Vysoké Mýto 7 4 1 2 21:14 13
4. Rychnov n. K. 7 4 1 2 19:16 13
5. Č. Třebová 7 4 0 3 23:17 12
6. Náchod 7 3 2 2 13:14 11
7. Dvůr Králové 7 2 2 3 13:14 8
8. RMSK Cidlina B 7 1 1 5 7:18 4
9. Žamberk 7 1 1 5 8:31 4
10. Olympia HK B 7 0 0 7 12:31 0

I. třída dorostu, sk. B, 5. kolo: TJ Žichlínek – Jablonné n. O. 1:2 (0:0), Libchavy – Řetová 1:4 (1:2), Kunčina – Morašice 0:2 (0:1), SK Polička – Horní Újezd 3:2 (2:1), FK Jehnědí 1980 – Radiměř 5:0 (2:0).
1. Jablonné n. O. 5 5 0 0 29:5 15
2. Polička 5 5 0 0 22:7 15
3. Jehnědí 1980 5 3 1 1 17:13 10
4. Radiměř 5 2 1 2 6:8 7
5. Řetová 4 2 0 2 11:12 6
6. Žichlínek 5 1 1 3 11:14 4
7. Morašice 4 1 1 2 7:11 4
8. Proseč 4 1 1 2 10:16 4
9. Horní Újezd 4 1 1 2 7:14 4
10. Libchavy 4 1 0 3 9:17 3
11. Kunčina 5 0 0 5 5:17 0

Krajský přebor st. žáků – U15, 7. kolo: Moravská Třebová – Česká Třebová 2:5, Letohrad – Třemošnice 3:0 (2:0), Litomyšl – Ústí n. O. 3:0 (2:0), Pardubičky – Pardubice B 1:2 (1:1), Lanškroun – Hlinsko 2:2 (0:0), Přelouč – Holice 0:4 (0:2).
1. Pardubice B 7 7 0 0 60:2 21
2. Holice 7 6 0 1 26:5 18
3. Vysoké Mýto 6 5 1 0 44:5 16
4. Česká Třebová 7 5 1 1 21:22 16
5. Pardubičky 7 4 2 1 19:3 14
6. Třemošnice 7 4 1 2 26:13 13
7. Hlinsko 7 3 2 2 16:6 11
8. Choceň 6 2 0 4 5:12 6
9. Letohrad 7 2 0 5 10:27 6
10. Litomyšl 7 2 0 5 11:29 6
11. Lanškroun 7 1 1 5 8:35 4
12. Ústí n. O. 7 1 0 6 2:18 3
13. Přelouč 7 1 0 6 5:31 3
14. M. Třebová 7 1 0 6 5:50 3

I. třída st. žáků – U15, sk. B, 5. kolo: FC Jiskra 2008 – Jablonné n. O. 1:1, Libchavy – Polička 11:1.
1. FC Jiskra 2008 4 3 1 0 10:2 10
2. Libchavy 4 3 0 1 26:6 9
3. Jablonné n. O. 4 2 1 1 15:5 7
4. Dolní Újezd 4 0 1 3 6:20 1
5. Polička 4 0 1 3 4:28 1

Krajský přebor ml. žáků – U13, 7. kolo: Moravská Třebová – Česká Třebová 3:7 (1:3), Přelouč – Holice 1:8 (1:3), Lanškroun – Hlinsko 1:2 (1:0), Pardubičky – Pardubice B 2:8, Litomyšl – Ústí n. O. 1:1 (1:1), Letohrad – Třemošnice 13:0 (4:0).
1. Č. Třebová 7 6 0 1 53:6 18
2. Vysoké Mýto 6 6 0 0 48:3 18
3. Letohrad 7 6 0 1 43:14 18
4. Choceň 6 5 0 1 32:6 15
5. Pardubice B 7 5 0 2 39:16 15
6. Hlinsko 7 4 0 3 33:26 12
7. Holice 7 3 1 3 16:14 10
8. Lanškroun 7 3 0 4 24:12 9
9. Litomyšl 7 2 1 4 8:40 7
10. M. Třebová 7 2 0 5 18:35 6
11. Ústí n. O. 7 1 1 5 10:23 4
12. Přelouč 7 1 1 5 11:37 4
13. Třemošnice 7 1 0 6 8:73 3
14. Pardubičky 7 0 2 5 6:44 2

I. třída ml. žáků – U13, sk. B, 5. kolo: FC Jiskra – Jablonné n. O. 0:4, Libchavy – Polička 3:1.
1. Jablonné n. O. 4 3 0 1 19:3 9
2. FC Jiskra 2008 4 3 0 1 19:8 9
3. Polička 4 2 0 2 10:10 6
4. Libchavy 4 2 0 2 10:12 6
5. Dolní Újezd 4 0 0 4 1:26 0

Okresní přebor starších žáků – 5. kolo: Kunčina/Mladějov – Rybník 2:4 (2:2), Radiměř – Tatenice 4:1, Žamberk – Sloupnice 2:3 (0:0).
1. Žamberk 5 4 0 1 26:7 12
2. Sloupnice 4 4 0 0 23:9 12
3. Tatenice 5 3 0 2 16:11 9
4. Radiměř 4 3 0 1 12:7 9
5. Vrac./Dobříkov 3 2 0 1 8:7 6
6. Rudoltice 4 2 0 2 10:15 6
7. Rybník 4 2 0 2 7:18 6
8. Sebranice 4 1 0 3 9:9 3
9. Březová n. Sv. 4 1 0 3 3:7 3
10. Kunč./Mladějov 5 1 0 4 11:17 3
11. Albrechtice 4 0 0 4 1:19 0

HOKEJBAL

I. NHbL mužů – skupina Východ: TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice – TJ Sokol Poruba 3:2 SN, TJ Lokomotiva Česká Třebová – HBC Vsetín 13:1, HC Jestřábi Přelouč – SK Kometa Polička 2:3 SN, SK Sudoměřice – TJ Lokomotiva Česká Třebová 4:3, TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice – SHC Opava 5:8, HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B – TJ Sokol Poruba 2:1.
1. Č. Třebová 5 3 0 0 2 25:9 9
2. Autosklo Pce B 3 3 0 0 0 9:6 9
3. Sudoměřice 4 2 0 2 0 23:9 8
4. Polička 3 1 2 0 0 11:6 7
5. Opava 3 2 0 0 1 17:10 6
6. Malenovice SV 2 1 1 0 0 9:4 5
7. Přelouč 3 1 0 1 1 8:10 4
8. Svítkov 4 0 1 0 3 11:19 2
9. Poruba 3 0 0 1 2 4:11 1
10. Vsetín 4 0 0 0 4 7:40 0

II. NHbL mužů – skupina Východ: SK Hokejbal Letohrad B – HBC Jokerit Chrudim 1:2.
1. Chlumec n. C. 3 3 0 0 0 22:8 9
2. Hronov 2 2 0 0 0 11:4 6
3. Chrudim 3 2 0 0 1 9:9 6
4. Č. Třebová B 3 1 1 0 1 8:8 5
5. Hr. Králové B 3 1 0 0 2 10:8 3
6. Živanice 2 1 0 0 1 4:6 3
7. H. Městec 3 1 0 0 2 10:13 3
8. Letohrad B 3 0 0 1 2 8:20 1
9. Svitavy 2 0 0 0 2 4:10 0

KHbL mužů – skupina Východ: TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice B – HC Jestřábi Přelouč B 4:5, HBC Medvědi Pardubice – HBC Pretorian Pardubice 5:1, SK Holcim Prachovice – SK Hokejbal Žamberk 3:4 SN, HbC Chlumec nad Cidlinou B – Delta Pardubice 4:3 SN, Ježci Heřmanův Městec B – SK HBC Splašené Hole Pardubice 5:4, TJ Lokomotiva Česká Třebová C – HBC Dahama Opatovice nad Labem 10:1.
1. Delta Pce 5 4 0 1 0 23 : 15 13
2. H. Městec B 5 4 0 0 1 36 : 18 12
3. Medvědi Pce 5 4 0 0 1 22 : 6 12
4. Přelouč B 4 4 0 0 0 25 : 12 12
5. Autosklo Pce C 5 4 0 0 1 29 : 19 12
6. Prachovice 5 3 0 1 1 27 : 11 10
7. Žamberk 4 2 1 0 1 15 : 15 8
8. Chrudim B 5 2 0 0 3 17 : 13 6
9. Splašené Hole 5 2 0 0 3 20 : 29 6
10. Chlumec n. C. B 5 1 1 0 3 15 : 23 5
11. Svítkov Pce B 5 1 0 0 4 23 : 22 3
12. Č. Třebová C 5 1 0 0 4 17 : 23 3
13. Pretorian Pce 5 0 0 0 5 11 : 34 0
14. Opatovice n. L. 5 0 0 0 5 4 : 44 0

Extraliga ml. dorostu – sk. Východ: SK TOPTRANS Jihlava – SK Hokejbal Letohrad 3:0, HBK Kyjov – TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice 3:4.
1. Jihlava 4 2 1 0 1 16:3 8
2. Svítkov Pce 3 2 1 0 0 9:6 8
3. Hr. Králové 3 1 1 1 0 12:6 6
4. Autosklo Pce 2 1 0 1 0 9:6 4
5. HBK Kyjov 3 0 1 0 2 7:13 2
6. Letohrad 4 0 0 2 2 6:15 2
7. Hustopeče 1 0 0 0 1 0:10 0

VOLEJBAL

Krajský přebor mužů – 2A – 7. a 8. kolo: TJ Sokol Výprachtice A – TJ Spartak Polička A 3:2 a 0:3, VO TJ Lanškroun B – VK Litomyšl B 3:2 a 2:3, TJ Svitavy A – TJ Sokol Žamberk A 3:1 a 2:3, VO TJ Lanškroun A – TJ Sokol Rybník A 2:3 a 3:1.
1. Lanškroun A 8 6 2 0 21:8 19
2. Rybník A 8 7 1 0 22:11 18
3. Litomyšl B 8 5 3 0 21:14 16
4. Polička A 8 3 5 0 12:15 10
5. Lanškroun B 8 3 5 0 15:19 10
6. Žamberk A 8 3 5 0 13:20 8
7. Svitavy A 8 2 6 0 11:20 8
8. Výprachtice A 8 3 5 0 11:19 7

Krajský přebor mužů – 2B – 7. a 8. kolo: VK Vysoké Mýto B – VK Vysoké Mýto A 1:3 a 0:3, TJ Energetik Chvaletice B – VK Choceň C 3:1 a 3:0, SK Spartak Slatiňany B – TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A 0:3 a 3:0.
1. Chvaletice B 8 8 0 0 24:2 24
2. Slatiňany B 8 5 3 0 15:11 14
3. Choceň C 8 4 4 0 15:12 12
4. Ústí n. O. A 8 4 4 0 13:15 12
5. V. Mýto A 8 3 5 0 12:16 10
6. V. Mýto B 8 0 8 0 1:24 0

Krajský přebor žen – 2A – 7. a 8. kolo: VO TJ Lanškroun C – VK Litomyšl A 3:1 a 1:3, TJ Žichlínek A – TJ Sokol Žamberk A 3:2 a 0:3, TJ Slovan Moravská Třebová A – TJ Sokol Česká Třebová II A 3:2 a 3:0.
1. M. Třebová A 8 6 2 0 21:11 17
2. Lanškroun C 8 5 3 0 19:15 14
3. V. Mýto A 8 4 4 0 16:15 13
4. Litomyšl A 6 3 3 0 14:11 11
5. Č. Třebová II A 8 4 4 0 15:19 10
6. Žamberk A 8 3 5 0 14:18 10
7. Žichlínek A 6 1 5 0 7:17 3

FLORBAL

I. liga žen – divize II. – 1. a 2. kolo: Rožnov p. R. – Vítkovice B 3:5, Orlicko Třebovsko – Jeseník 3:3, Svitavy – Šitbořice 3:4, Bulldogs Brno – Židenice B 1:6, Jeseník – Rožnov p. R. 5:5, Vítkovice B – Orlicko Třebovsko 7:3, Židenice B – Svitavy 8:5, Šitbořice – Bulldogs Brno 4:5.
1. Židenice B 2 2 0 0 14:6 6
2. Vítkovice B 2 2 0 0 12:6 6
3. Šitbořice 2 1 0 1 8:8 3
4. Bulldogs Brno 2 1 0 1 6:10 3
5. Jeseník 2 0 2 0 8:8 2
6. Rožnov p. R. 2 0 1 1 8:10 1
7. Orlicko Třeb. 2 0 1 1 6:10 1
8. FbK Svitavy 2 0 0 2 8:12 0