HOKEJ
Krajská liga juniorů: M. Třebová – Hlinsko 4:1, Chrudim – Chotěboř 3:2 PP, Lanškroun – Choceň 1:10, Polička – Litomyšl 6:3.
Tabulka
1. HC Chotěboř 14 13 0 1 0 121: 21 40
2. HC Chrudim 14 10 2 1 1 85: 32 35
3. HC M. Třebová 14 10 0 1 3 58: 33 31
4. HC Choceň 13 8 2 0 3 70: 28 28
5. HC Litomyšl 13 4 1 1 7 43: 58 15
6. HC Polička 13 3 1 0 9 38: 67 11
7. HC Hlinsko 12 3 0 1 8 29: 54 10
8. HC Světlá n.S. 12 2 0 1 9 25: 83 7
9. TJ Lanškroun 13 0 0 0 13 17:110 0

Krajská liga dorostu: Polička – Choceň 5:2, Lanškroun – Chrudim B odloženo, Skuteč – Světlá n .S. 5:6 SN., Hlinsko – M. Třebová 1:0 SN.
Tabulka
1. HC Choceň 13 10 0 0 3 73: 45 30
2. HC Polička 14 7 1 0 6 72: 60 23
3. HC M. Třebová 13 7 0 2 4 46: 50 23
4. HC Chotěboř 13 7 0 1 5 67: 65 22
5. HC Chrudim B 12 6 1 0 5 50: 34 20
6. TJ Lanškroun 12 6 0 2 4 69: 62 20
7. HC Světlá n. S. 13 4 2 0 7 52: 61 16
8. HC Hlinsko 13 3 1 0 9 48: 65 11
9. HC Skuteč 13 2 1 1 9 48: 83 9

Liga mladších žáků: Pardubice – Choceň 1:5, M. Třebová – Č. Třebová/Litomyšl 6:1, Polička – Hlinsko (17. prosince), Lanškroun – Chrudim 2:4.

Tabulka
1. HC Choceň 15 15 0 0 159: 48 30
2. HC Chrudim 14 10 1 3 115: 75 21
3. HC Pardubice 14 9 2 3 101: 57 20
4. HC Hlinsko 13 6 2 5 97: 90 14
5. HC Polička 13 6 1 6 72: 79 13
6. HC M. Třebová 14 5 1 8 71: 78 11
7. TJ Lanškroun 14 4 2 8 53: 68 10
8. HC Skuteč 14 2 1 11 60:163 5
9. Č. Třebová 15 1 0 14 49:119 2

Liga starších žáků: Pardubice – Choceň 6:6, M. Třebová – Č. Třebová/Litomyšl 8:6, Polička – Hlinsko (17. prosince), Lanškroun – Chrudim 3:4.

Tabulka
1. HC Pardubice 14 10 1 3 99: 49 21
2. HC Polička 12 10 0 2 79: 39 20
3. HC Hlinsko 12 10 0 2 70: 51 20
4. HC Skuteč 12 7 0 5 79: 60 14
5. HC Chrudim 14 5 1 8 83: 74 11
6. HC Litomyšl 14 4 2 8 68: 91 10
7. HC Choceň 15 4 1 10 64:102 9
8. TJ Lanškroun 13 3 1 9 46: 81 7
9. HC M. Třebová 12 3 0 9 48: 89 6

VOLEJBAL
II. liga žen: Č. Třebová – Palkovice 0:3 a 0:3, Litovel – Přerov B 0:3 a 0:3, Znojmo – Lanškroun 3:1 a 3:0, Prostějov – Vsetín 3:2 a 3:1, Bílovec – Jehnice 3:1 a 3:1.
Tabulka
1. Palkovice 18 17 1 0 51:11 50
2. Přerov B 18 14 4 0 47:17 43
3. Č. Třebová 18 12 6 0 41:28 33
4. Prostějov 18 10 8 0 36:34 29
5. Lanškroun 18 9 9 0 32:36 26
6.Bílovec 18 9 9 0 32:38 25
7. Vsetín 18 6 12 0 29:39 21
8. Znojmo 18 5 13 0 28:43 20
9. Litovel 18 5 13 0 22:45 14
10. Jehnice 18 3 15 0 22:49 9