Návrhy kategorie mládež do 15 let

*Michaela Baťová - atletika AC Vysoké Mýto - 14 let
2.místo MČR na 60 m, 3.místo MČR na 150 m, 4.místo MČR na 60 m v hale, v celostátních tabulkách 1.místo na
60 m a 7.místo na 150 m

*Lenka Čadová - atletika Jiskra Ústí nad Orlicí - 15 let
2x3.místo MČR na 60 m v hale a ve štafetě 4x100 m dorostenek, v celostátních tabulkách 7.místo na 100 m, 9.místo
na 60 m a 16.místo v dálce

*Kristýna Černá - biatlon Letohrad - 15 let
3.místo MČR letní biatlon-závod s hromadným startem, 2.místo v Českém poháru, MČR 0 pro nedostatek sněhu

*Michal Doskočil - karate KCK Letohrad - 10 let
3.místo MČR kumite mladší žáci do 41 kg

*Natálie Dunglová - šachy Žamberk - 12 let
4.místo na MČR do 12 let

*Zuzana Fáberová - biatlon Letohrad - 12 let
3.a 5.místo zimní olympiáda-vytrvalostní a rychlostní závod, 5.místo v Českém poháru, MČR 0 pro nedostatek sněhu

*Marie Hájková - plavání Loko Česká Třebová - 12 let
5.místo MČR zimní 100 m prsa mladší žákyně

*Zuzana Jedličková - kanoistika SK Žamberk - 15 let
2.místo MČR v maratonu K1 dorostenky

*Lenka Jůzová - karate Němčice - ??
1.místo MČR kumite dorostenek (14-15 let) do 54 kg, dorostenecká reprezentantka

*Vítězslav Kábrt - lyžování Ski klub Ústí nad Orlicí - 15 let
1.místo MČR ve slalomu, 4.místo MČR v obřím slalomu, 4.místo v Českém poháru starších žáků

*Barbora Kapounová - stolní tenis TTC Ústí nad Orlicí - 11 let
1. a 2.x3.místo na celostátních turnajích, 2.místo v celostátním žebříčku nejmladších žákyň, na MČR mladších žákyň
se probojovala mezi 16 nejlepších, na neoficiálním ME nejmladší žákyně na 46.místě z více než 100 startujících.

*Denisa Kavková - plavání PK Vysoké Mýto - 12 let
1.místo MČR dálkové plavání na 3 km, 2x3.místo MČR zimní 100 m a 200 prsa, 3.místo v Českém poháru ml.žákyň

*Dušan Kheil - dálkové plavání PK Vysoké Mýto - 14 let
6.místo MČR na 5 km, 5.místo v Českém poháru dálkového plavání starších žáků

*Anna Kluková - plavání Loko Česká Třebová - 11 let
5x1.místo a 2.místo na letním přeboru Moravy a zimním přeboru Čech (nemají MČR)

*Michaela Krátká - karate KCK Letohrad - ??
3.místo MČR kumite mladší žákyně nad 35 kg

*František Krčil - dálkové plavání PK Vysoké Mýto - 12 let
2x3.místo MČR na 3 km v bazénu a venku, 2.místo v Českém poháru mladších žáků

*Lucie Kurková - plavání PK Vysoké Mýto - 11 let
2x1.místo MČR dálkové plavání na 3 km v bazénu i venku, 2x1.a 2x3.místo na letním přeboru Moravy, 2. a 3.místo
na zimním přeboru Čech (nemají MČR), 1.místo v Českém poháru v dálkovém plavání mladších žákyň

*Zuzana Lukášová - dálkové plavání PK Vysoké Mýto - 13 let
4.místo MČR na 5 km venku, 5.místo MČR na 5 km v bazénu, 5.místo v Českém poháru starších žákyň

*Kristýna Martincová - atletika Jiskra Ústí nad Orlicí - 15 let
3.místo MČR na 1500 m, 1.místo MČR ve štafetě 4x400 m dorostenek, v celostátních tabulkách 5.místo na 1500 m
a 14.místo na 800 m, reprezentovala ČR

*Klára Paďourová - kanoistika Vysoké Mýto - 14 let
2x1.místo na MČR ve sjezdu a sprintu K1 žákyně

*Jakub Procházka - biatlon Letohrad - 12 let
2.a 6.místo zimní olympiáda-rychlostní a vytrvalostní závod, 2.místo v Českém poháru, MČR 0 pro nedostatek sněhu

*Kristýna Sabolová - šachy Vysoké Mýto - 13 let
4.místo na MČR do 14 let

*Veronika Scheuerová - horolezectví HK Lanškroun - 11 let
2.místo MČR mládeže v lezení na rychlost

*Roman Šafář - atletika Jiskra Ústí nad Orlicí - 14 let
5.místo MČR na 300 m, v celostátních tabulkách 11.místo na 300 m, reprezentoval ČR

*Radovan Šifra - horolezectví HK Lanškroun - 12 let
2x1.místo MČR mládeže v lezení na rychlost a na obtížnost, patří mezi nejlepší ve své kategorii v Evropě

*Marek Švestka - judo Sokol Česká Třebová - 12 let
1.místo MČR mladších žáků do 42 kg, 1. na rep. šampionátu Sokolů, 3. místo otevřené místrovství Polska

*David Toman - travní lyžování Ski klub Ústí nad Orlicí - 12 let
1.místo v Českém poháru mladších žáků

*Jan Tesař - karate SK Ústí nad Orlicí - 13 let
2.místo MČR straší žáci do 60 kg

*Petra Vávrová - karate KCK Letohrad - 11 let
2.místo MČR kumite mladší žákyně do 35 kg

*Petr Vinduška - biatlon Letohrad - 15 let
2.místo zimní olympiáda-rychlostní závod, 4.místo v českém poháru, MČR 0 pro nedostatek sněhu

*David Vondra - atletika Jiskra Ústí nad Orlicí - 14 let
5.místo MČR na 3 km v hale, 6.místo MČR na 3 km na dráze, držitel nejlepšího letošního času starších žáků na 3 km
1.místo v celostátních tabulkách


Návrhy kategorie mládež do 19 let

*Lucie Baierová - skikros České Petrovice - 18 let
1.místo MČR v kategorii žen

*Tereza Bílá - biatlon Letohrad - 16 let
1.a 3.místo MČR na kolečkových lyžích-stíhací a rychlostní závod, 2.místo MČR letní biatlon-rychlostní závod,
4.místo v Českém poháru, MČR 0 pro nedostatek sněhu

*Tereza Borovcová - bowling Oftis Ústí nad Orlicí - 18 let
2.místo MČR do 18 let

*Jana Černovská - kulturistika Lanškroun - 17 let
2.místo MČR Bodyfitness dorostenky, 3.místo MČR Bodyfitness juniorky

*Filip Červinka - hokejbal SK OEZ Testa Letohrad - 16 let
2.místo MS do 16 let/člen družstva/, kapitán extraligového dorostu, reprezentant

*Romana Davidová - biatlon Letohrad - 18 let
1.místo MČR letní biatlon-rychlostní závod, 1.místo MČR na kolečkových lyžích-stíhací závod, 1.místo v Českém
poháru, MČR 0 pro nedostatek sněhu, juniorská reprezentantka

*Michaela Ducháčková - travní lyžování Dlouhoňovice - 18 let
3., 4. a 2x5.místo MS juniorů v kombinaci, super G, slalomu a obřím slalomu, 2. a 2x3.místo MČR ženy v super G,
slalomu a obřím slalomu, 8.místo ve Světovém poháru žen, 3.místo v Českém poháru žen

*Ondřej Exler - biatlon Letohrad - 18 let
1.a 2.místo MČR letní biatlon-rychlostní závod a s hromadným startem, 3.místo v Českém poháru, MČR 0 pro
nedostatek sněhu

*Hanka Jirásková - atletika Iscarex Česká Třebová - 19 let
2.místo v Českém poháru v běhu do vrchu juniorek

*Michal Jiroušek - kuželky Jiskra Hylváty - 19 let
6.místo MČR dorostu

*Lea Johanidesová - biatlon Letohrad, duatlon a triatlon CTC Fort Ústí n.Orl., atletika Jiskra Ústí n.Orlicí, - 19 let
- 6.místo MEJ v biatlonu-vytrvalostní závod, 5. a10.místo MSJ letní biatlon-stíhací a rychlostní závod, 2x1.místo
MČR letní biatlon-rychlostní závod a s hromadným startem, 2x3.místo MČR na kolečkových lyžích-rychlostní a
stíhací závod, 2.místo v Českém poháru, MČR 0 pro nedostatek sněhu, juniorská reprezentantka
- 9.místo ME juniorek v duatlonu, 1.místo MČR v duatlonu, 3.místo MČR v triatlonu, 1.místo v Českém poháru
v duatlonu, 1.místo v Českém poháru v triatlonu
- 6.místo MČR v přespolním běhu juniorek

*Ludmila Johnová - kuželky Lok.Česká Třebová - 18 let
4.místo MČR dorostenek

*Nikola Krátká - karate KCK Letohrad - ??
3.místo MČR kumite dorostenky nad 54 kg

*Michal Krčmář - biatlon Letohrad - 17 let
2x1.místo MČR na kolečkových lyžích-rychlostní a stíhací závod, 2. a 3.místo MČR letní biatlon-rychlostní závod
a s hromadným startem, 1.místo v Českém poháru, MČR 0 pro nedostatek sněhu

*Lukáš Kristejn - biatlon Letohrad - 19 let
2x1.místo MČR letní biatlon-rychlostní závod a s hromadným startem, 2x1.místo MČR na kolečkových lyžích-
rychlostní závod a s hromadným startem, 2.místo v Českém poháru, MČR 0 pro nedostatek sněhu, juniorský
reprezentant

*Jakub Kroulík - karate SK Ústí nad Orlicí - 17 let
2.místo MČR junioři kumite do 61 kg, reprezentant ČR

*Ondřej Kroupa - biatlon Letohrad - 17 let
1.a 2.místo MČR letní biatlon-rychlostní závod a s hromadným startem, 2.místo MČR na kolečkových lyžích-
rychlostní závod, 3.místo v Českém poháru, MČR 0 pro nedostatek sněhu

*Lukáš Kuběnka - kulturistika Lanškroun - 18 let
4.místo MČR starší dorost nad 72 kg

*Žaneta Langrová - atletika Jiskra Ústí nad Orlicí - 17 1et
2x1.místo MČR dorostenek na 400 m venku a v hale, 2.místo MČR do 22 let na 400 m, 1.místo MČR dorostu ve
štafetě 4x400 m, 3.místo MČR dorostu ve štafetě 4x100 m, juniorská reprezentantka, v celostátních tabulkách
dorostu 1.místo na 400 m, 6.místo na 200 m a 8.místo na 800m, mezi ženami je na 17.místě na 400 m

*Zdislava Paďourová - rychlostní kanoistika SK Žamberk - 18 let
11.místo MS maraton, 1.místo MČR v maratónu K1, 3.místo MČR 500 m K1, 5.místo MČR 500 m K2, 3.místo
v Českém poháru juniorek

*Gabriela Sabolová - šachy Vysoké Mýto - 16 let
3.místo MČR do 16 let

*Pavel Skalický - cyklistika SK Žamberk - 16 let
4.místo MČR MTBXC, 11.místo MČR silniční závod jednotlivců, 5.místo v Českém poháru MTB XC

*Adéla Stránská - atletika Iscarex Česká Třebová - 17 let
3.místo MČR v běhu do vrchu juniorek

*Martin Šifra - horolezectví HK Lanškroun - 17 let
17.místo ME mužů v rychlolezení, 1.místo MČR mládeže na rychlost, 2x2.místo MČR mužů na rychlost a mládeže
na obtížnost, účastník závodů Evropského poháru, člen reprezentace mládeže i dospělých

*Michal Uhlíř - hokejbal SK OEZ Testa Letohrad - 16 let
2.místo ME do 16 let /člen družstva/, opora extraligového dorostu, reprezentant

*Vlastimil Vávra - biatlon Letohrad - 17 let
1.místo MČR letní biatlon-závod s hromadným startem, 2. a 3.místo MČR na kolečkových lyžích-stíhací a rychlostní
závod, 2.místo v Českém poháru, MČR 0 pro nedostatek sněhu

*Pavel Veverka - karate SK Ústí nad Orlicí - 19 let
3.místo MČR mužů kumite do 60 kg

*Tomáš Voleský - minikáry Ústí nad Orlicí - 19 let
1.místo v Evropském poháru /neoficiální ME/, 1.místo MČR ve slalomu, 1.místo v Mezinárodní šestidenní minikár,
2.místo v Poháru vítězů poháru ČR a SR, 2.místo v Českém poháru


Návrhy kategorie dospělí do 40 let

*Denisa Barnetová - běhy KUS Jablonné nad Orlicí - 35 let
5.místo MS v běhu do vrchu, 9.místo v Českém poháru v běhu do vrchu - vše v kategorii veteránek nad 35 let

*Václav Glaser - Fort SMS Ústí nad Orlicí - 39 let
6.místo ME v triatlonu

*Jiří Hetych - kuželky Loko Česká Třebová - 30 let
10.místo MČR

*Tomáš Hlava - kulturistika Lanškroun - 20 let
3.místo ME juniorů, 2x1.místo MČR junioři nad 77 kg a absolutně bez rozdílu vah

*Michal Horáček - atletika Iscarex Česká Třebová - 33 let
1.místo v Českém poháru běhu do vrchu, 1.místo MČR železničářů v přespolním běhu,

*Antonín Hübner - atletika Jiskra Ústí nad Orlicí - 35 let
1.místo MČR v kouli veteránů 35-39 let

*Jiří Janák - automobilismus K+K Motorsport Česká Třebová - 25 let
2.místo MS FIA GT, 2.místo mezinárodní MČR Epilog, 11.místo Porsche Carrera Cup Deutschland, 18.místo
Porsche Supecup

*Pavel Jiroušek - kuželky Lok.Česká Třebová - 20 let
3. a 8.místo MSJ ve sprintu a kombinaci, 7.místo MČR juniorů

*Luděk Jursa - atletika Jiskra Ústí nad Orlicí - 38 let
2.místo MČR v koule veteránů 35-39 let

*Robert Krupička - atletika Jiskra Ústí nad Orlicí - 30 let
2.místo světový pohár Grand Prix v běhu do vrchu, 2.místo MČR v přespolním běhu, 3.místo Světový pohár do
vrchu na Grossglockner, 5.místo ve vrcholném závodě Dolomitenlauf, 6.místo mezinárodní půlmaraton ve Francii, v
celostátních tabulkách 3.místo v půlmaratonu

*Lucie Lauterbachová - atletika Albrechtice - 27 let
1.místo v Českém poháru v běhu do vrchu

*Michaela Mertová - atletika Albrechtice - 32 let
vítězství v několika závodech v bězích mimo dráhu, v celostátních tabulkách 7.místo v maratonu, 4.místo na
mezinárodním maratonu v Hamburku nad 30 let

*Aleš Mlíčka - travní lyžování Ski Ústí nad Orlicí - 20 let
2., 4., 2x5.místo MS juniorů ve slalomu, kombinaci, obřím slalomu a super G, 2x2. a 3.místo MČR juniorů ve
slalomu a obřím slalomu a super G, 4.místo v Českém poháru juniorů

*Vladimír Nebola - benčpres Letohrad - 35 let
1.místo na MČR do 75 kg, start na MS a ME bez platného pokusu - vše v kategorii veteránů

*Lukáš Novák - hasičský sport HZS Ústí nad Orlicí - 25 let
1.místo ME, 4.místo Světové hasičské hry +1.místo v družstvech, 1.místo v žebříčku - vše v hasičských závodech
TFA (nejtvrdší hasič přežívá)

*Roman Ondráček - hokejbal SK OEZ Testa Letohrad - 21 let
opora týmu v extralize, reprezentant

*Miroslava Sedláčková - atletika Jiskra Ústí nad Orlicí - 31 let
5.místo na paralympiádě v Pekingu na 1500 m, zaběhla tam ve své kategorii světový rekord na 1500 m, jako
nevidomá startuje úspěšně ve 2.lize mezi zdravými

*Michal Sklenář - travní lyžování Ski klub Ústí nad Orlicí - 20 let
MS juniorů - umístění do 15.místa ve všech disciplinách, 6.místo MČR juniorů ve slalomu

*Ivana Švadlenová - orientační běh KOB Choceň - 37 let
4. a 5.místo MČR na krátké trati a ve sprintu, 1.místo 6-ti etapový závod ve Francii (vyhrála všech 6 etap),
2.místo v Českém poháru - vše v kategorii nad 35 let

*Michal Tlapák - atletika Jiskra Ústí nad Orlicí - 26 let
5.místo MČR ve kouli v hale, 7.místo MČR v kouli na dráze, v celostátních tabulkách 10.místo v kouli

*Miroslav Vítek - atletika Jiskra Ústí nad Orlicí - 36 let
2.místo v Českém poháru v běhu do vrchu


Návrhy kategorie veteráni nad 40 let

*Josef Betlach - atletika Jiskra Ústí nad Orlicí - 49 let
2x1.místo MČR v kouli na dráze a v hale - vše veteráni 45-49 let

*Hana Brusenbauchová - Loko Česká Třebová - 63 let
8.místo MS veteránek, 2x1.místo MČR a mezinárodní MČR veteránek, 1.místo v celostátním žebříčku veteránek

*Jaroslav Čechal - běhy Letohrad - 47 let
2.,3. a 4.místo MČR na 800 m, 200 m a 400 m na dráze, 5.místo MČR v půlmaratonu - vše veteráni 45-49 let

*Aleš Dytrt - biatlon Letohrad - 42 let
1.místo MČR Adventure race, 7.místo světový pohár, 3. a 5.místo evropský pohár, 1.místo v Českém poháru - vše
veteráni nad 40 let, MČR 0 pro nedostatek sněhu

*Rudolf Ehrig - atletika Iscarex Česká Třebová - 60 let
17.místo MS v běhu do vrchu, 3.místo MČR v půlmaratonu - vše veteráni 60-64 let

*Libor Exler - rychlostní kanoistika SK Žamberk - 40 let
2.místo MČR veteránů v maratonu C1

*Petr Halbrštát - biatlon Letohrad - 54 let
2.místo v Českém poháru veteránů nad 50 let, MČR 0 pro nedostatek sněhu

*Václav Jedlička - rychlostní kanoistika SK Žamberk - 47 let
2.místo MČR veteránů v maratonu C1

*Ludmila Jorová - atletika Iscarex Česká Třebová - 46 let
4. a 11.místo ME na 2 km překážek a na 5 km, 6.místo ME v běhu do vrchu, 2x1.místo MČR na 1500 m a 3 km v
hale - vše veteránky 45-49 let

*Miloslava Keprtová - atletika Iscarex Česká Třebová - 60 let
5.místo MS v běhu do vrchu, 3.místo MČR 5 km, 1.místo v Českém poháru běhu do vrchu - vše veteránky 60-64 let

*Jaroslav Krsek - duatlon a běhy - CTC Fort Ústí nad Orlicí - 57 let
3.místo ME v duatlonu, 6.místo MČR na 5 km na dráze - vše veteráni 55-59 let

*Miroslav Krsek - duatlon a atletika Luková - 59 let
1.místo MS duatlon, 2.místo MS dlouhý duatlon, 1.místo ME duatlon, 2x1.místo MČR na dráze na 1500 m a 10 km,
2.místo MČR v půlmaratonu - vše veteráni 55-59 let

*Miroslav Krupička - atletika Ústí nad Orlicí - 55 let
5.místo MS v běhu do vrchu, 1.místo MČR v běhu do vrchu - vše veteráni 55-59 let

*Pavel Maixner - kulturistika Ústí nad Orlicí - 46 let
2.místo na MČR veteránů v silovém trojboji

*Jaroslav Merta - atletika Iscarex Česká Třebová - 73 let
14.místo MS v běhu do vrchu, 1.místo MČR v běhu do vrchu, 1.místo v Českém poháru v běhu do vrchu - vše
veterán1 70-74 let

*Štěpán Michalovič - atletika Žamberk - 56 let
3x1.místo MČR na dráze na 100 m, 200 m a 400 m, 2x1.místo MČR v hale na 60 m a v dálce, 2.místo MČR v hale
na 200 m - vše veteráni 55-59 let

*Petr Orlich - běhy a triatlon - CTC Fort Ústí nad Orlicí - 47 let
4.místo ME v triatlonu Xterra, 2. a 3.místo MČR v běhu do vrchu a půlmaratonu, 3.místo Evrospký pohár Xterra -
vše veteráni 45-49 let

*Jiří Paďour - rychlostní kanoistika SK Žamberk - 49 let
2x3.místo MČR na 200 m a maraton veteránů K1

*Tomáš Paukert - tenis TK Ústí nad Orlicí - 40 let
3.místo MČR, 3.místo v celostátním žebříčku - vše veteráni nad 40 let

*Tomáš Salaba - atletika Jiskra Ústí nad Orlicí - 45 let
1.místo MČR v hodu oštěpem, 2.místo Evropské veteránské hry v hodu oštěpem - vše veteráni 45-49 let

*Jana Severová - bowling Oftis Ústí nad Orlicí - ??
6.místo MČR veteránek

*Josef Siegel - atletika AC Choceň - 50 let
2.místo MČR v běhu do vrchu - veteráni 50-54 let

*Aleš Stránský - atletika Iscarex Česká Třebová - 48 let
13.místo MS v běhu do vrchu, 1.místo MČR v běhu do vrchu, 1.místo v Českém poháru v běhu do vrchu - vše
veteránů 45-49 let

*Miroslav Strnad - kanoistika SK Žamberk - 56 let
1.místo MS v maratónu C1 a C2, 2x1.místo MČR 200 m C1 a C2, 3.místo MČR C1 500 m, 1.místo v Českém poháru
- vše rychlostní kanoistika veteránů

*Ladislav Thun - kulturistika Lanškroun - ??
6.místo MČR veteráni 50-60 let

*Jaroslav Volf - šachy Jiskra Ústí nad Orlicí - 64 let
2.místo MČR veteránů nad 60 let

Návrhy kategorie družstev mládeže

*gymnázium Česká Třebová - šachy - mládež
1.místo MČR středních škol, hráči jsou členy oddílu v České Třebové a Ústí nad Orlicí

*Lok.Česká Třebová - hokejbal - mládež
starší dorostenci postup do národní ligy
mladší dorostenci 1.v národní lize, postup do extraligy
starší žáci 5.místo MČR - skupina

*Lok.Česká Třebová - kuželky - dorostenky
7.místo v 1.lize /nejvyšší soutěž/

*Sokol Česká Třebová - volejbal - mládež
junioři 3.místo v 1.lize
kadeti 8.místo v extralize
kadetky 10.místo v 1.lize

*ZŠ Česká Třebová -Nádražní - atletika - žákyně
2.místo v celostátním finále v atletickém čtyřboji žákyň

*VK Lanškroun - volejbal - mládež
junioři 6.místo v 1.lize
juniorky 1.místo v 1.lize, kvalifikace o extraligu 5.místo
kadetky 9.místo v 1.lize

*KB Letohrad - biatlon - mládež
dorost 1.místo v Českém poháru
žáctvo 2.místo v Českém poháru

*SK OEZ Testa Letohrad - hokejbal - dorostenci
starší dorostenci 3.místo v extralize
mladší dorostenci 6.místo v extralize
starší žáci 1.místo ve finále MČR
mladší žáci 4.místo MČR - skupina

*Sokol Rybník - kuželky - dorostenci
postup do 2.ligy

*BC Oftis Ústí nad Orlicí - bowling - junioři
5.místo v 1.lize /nejvyšší soutěž/

*FBC Orlicko-Třebovsko - florbal - dorostenci
5.místo v 1.lize

FC Nejzbach Vysoké Mýto - futsal -mládež
1.místo na MČR do 16 let

Návrhy kategorie kolektivy z vesnic

*Sokol Dobříkov - fotbal - muži
14.místo v krajském přeboru jako nejlepší vesnice

*Sokol Hnátnice - volejbal - muži
1.místo v KP, postup do 2.ligy

*Sokol Rybník - kuželky - muži
sestup ze 3.ligy do VČ soutěže, B mužstvo hraje VČ soutěž, dorost hraje II.ligu, kde skončil na 3.místě

*Semanín - fotbal - muži
11.místo v 1A třídě

*Sokol Verměřovice - fotbal - muži
1.místo v okresním přeboru, postup do IB třídy

*Sokol Výprachtice - volejbal - muži
2.místo v KP II.třídy

Návrhy kategorie kolektivy dospělých

*Lok.Česká Třebová - hokejbal - muži
4.místo ve 2.lize

*Lok.Česká Třebová - kuželky - muži
6.místo v 1.lize /nejvyšší soutěž/

*Sokol Česká Třebová - volejbal - dospělí
muži - 3.místo ve 2.lize, 2.místo v celostátním přeboru ČOS
ženy - 10.místo ve 2.lize, sestup do kraje

*Choceň - baseball - muži
2.místo v Českomoravské lize, postup do baráže o extraligu, zde 2.místo

*FK Choceň - fotbal - muži
15.místo v divizi, sestup do kraje

*Gillotina Choceň - futsal - muži
1.místo v divizi, postup do 2.ligy

*US Choceň - stolní tenis - muži
4.místo ve 1.lize, postup do play-off, tam 3.-4.místo

*VK Lanškroun - volejbal - ženy
8.místo ve 2.lize

*KB Letohrad - biatlon - dospělí
4.místo v Českém poháru

*FBC Letohrad - florbal - muži
5.místo ve 2.lize

*FK Letohrad - fotbal - muži
12.místo v české fotbalové lize

*SK OEZ Testa Letohrad - hokejbal - muži
3.místo v extralize, B družstvo 6.místo ve 2.lize

*Jiskra Ústí nad Orlicí - atletika - muži a ženy
muži 7.místo v 1.lize
ženy 2.místo ve 2.lize, postup do baráže o 1.ligu, tam 5.místo

*BK Henry a Florida Ústí nad Orlicí - bowling - muži
2.místo v 1.lize, postup do baráže o extraligu - 4.místo

*BC Oftis Ústí nad Orlicí - bowling - muži a ženy
muži - 1.ve 2.lize, postup do 1.ligy, B družstvo 4.ve 2.lize
ženy - postup do 1.ligy

*SportBárt Ústí nad Orlicí - in-line hokej - muži
2.místo v 1.lize, postup do extraligy (pro nedostatek financí se postupu vzdali)

*Jiskra Ústí nad Orlicí - volejbal - muži
8.místo ve 2.lize

*FC Nejzbach Vysoké Mýto - futsal - muži
7.místo v 1.lize, B družstvo hraje divizi