Česká Třebová – Hronov 3 : 0 (16;15;16)

Do prvního zápasu v nové sezoně naskočili hráči Třebové s velkou vervou a soupeře takřka nepustili do hry. Zatlačili je především kvalitním servisem. Spolupráce domácích přihrávajících hráčů pracovala až na výjimky bezproblémově, zkušený nahrávač Buchta mohl hru různě kombinovat. Po jednoznačných padesáti minutách domácí družstvo Sokola Česká Třebová deklasovalo týmVK Hronov 3:0 na sety.

Česká Třebová – Hronov 3 : 1 (-18;19;22;20)

Do tohoto zápasu jako by nastoupilo úplně jiné družstvo hostí i domácích. Hráči Hronova začali riskovat a vycházelo jim to. Tvrdým servisem rozhodili přihrávku domácích a najednou to byli třebovští smečaři, kteří útočili do plných. Domácí tak ztratili první set. V dalším se už ale soupeři v agresivitě vyrovnali. Především pak díky zlepšení přihrávky opanovali koncovku a vyrovnali stav setů na 1:1. Na hráčích Hronova se ztráta předchozího setu podepsala a ztratili i ten následující. Ve čtvrté sadě měli Třebovští už náskok šesti bodů, přesto ho promarnili a dopustili drama. V koncovce to byli však opět domácí, kdo se radoval ze zaslouženého vítězství.