Dřevěnice – Letohrad 3:0 (21, 17, 20) 3:0 (19, 16, 21)

Jan Motl, trenér: „Začátek sezony je pro nás těžký. Máme obtížný los a navíc hrajeme venku. Hodně nás poznamenalo, že jsme jeli do Dřevěnic bez dvou hráčů základní sestavy. Soupeř se představil přesně, jak jsme očekávali. Měl výborný servis a následnou obranu na síti. Bohužel jsme na to ale neuměli nijak reagovat. Teď máme čtrnáct dní volno, takže potrénujeme a snad se nám podaří bodovat.

Ústí nad Orlicí – Vrchlabí 1:3 (22, -24,- 21, -17) 1:3 (-22, 18, -22, -21)

Zdeněk Klouda, trenér: „Po porážkách se mluví těžko. Je to ale z naší strany stále stejné. Zahrajeme dobře v celém setu a v koncovce přijde výbuch. Oba zápasy vypadaly téměř totožně. Jak se dostaneme do závěru setu, přichází problém, se kterým si neumíme poradit. Chybí nám v sestavě jeden blokař, takže máme ve hře díru. Problém jsme ale začali řešit a přijde k nám Luděk Sita z Mohelnice. Dříve už za Ústí hrál, takže s kolektivem by se měl rychle sžívat a doufáme, že příště už nastoupí.“

Semily – Česká Třebová 2:3 (-18,19,22,-21,-8) 3:0 (21,22,23)

Trenér České Třebové David Buchta: Náš zápas v Semilech byl poznamenán zraněními. Chyběli smečař a libero. První zápas byl vyrovnaný, vyhráli jsme ho poměrem 3:2, ale ve druhém jsme už úplně odešli. I když na druhou stranu jsme nijak nepropadli a mít víc štěstí, nějaký ten set jsme mohli získat a výsledek utkání by pak také vypadal jinak. Jeli jsme si pro dvě vítězství a je to zklamání, že se nezadařilo. Máme odehrané čtyři zápasy a je ještě brzo porovnávat úroveň druhé ligy, špatná však rozhodně není.