BASKETBAL

Kooperativa NBL mužů – skupina A1, 2. kolo: Svitavy – Pardubice 74:97, Nymburk – Děčín 87:65, Olomoucko – Opava 91:95.

1. Nymburk 24 24 0 2453:1716 48
2. Pardubice 24 17 7 2102:1839 41
3. Opava 24 17 7 2065:1875 41
4. Děčín 24 14 10 1946:1967 38
5. Svitavy 24 12 12 1950:1919 36
6. Olomoucko 24 11 13 2089:2181 35

Ženská liga – 19. kolo: Hradec Králové – Nymburk 76:86, Ostrava – Trutnov 52:90, Žabiny Brno – Strakonice 78:42, Slavia Praha – Karlovy Vary 96:75, Slovanka MB – USK Praha 55:93, Technic Brno – KP Brno 61:87.

1. USK Praha 19 19 0 2044:939 38
2. Nymburk 19 17 2 1647:1274 36
3. KP Brno 19 14 5 1527:1218 33
4. Hradec Král. 19 13 6 1567:1236 32
5. Slavia Praha 19 13 6 1633:1341 32
6. Žabiny Brno 19 12 7 1344:1203 31
7. Slovanka 19 7 12 1296:1534 26
8. K. Vary 19 6 13 1185:1525 25
9. Trutnov 19 5 14 1232:1572 24
10. Ostrava 19 3 16 1077:1561 22
11. Strakonice 19 3 16 1053:1678 22
12. Technic Brno 19 2 17 1139:1663 21

FLORBAL

Superliga mužů – 26. kolo: Pardubice – Otrokovice 0:6, Česká Lípa – Sparta Praha 4:11, Mladá Boleslav – Znojmo 13:4, Vítkovice – Brno 5:1, Ústí nad Labem – Bohemians 2:8, Střešovice – Ostrava 4:11, Chodov – Liberec 12:7.

1. Ml. Boleslav 26 22 0 2 2 208:104 68
2. Chodov 26 21 2 0 3 211:107 67
3. Vítkovice 26 18 5 0 3 186:120 64
4. Otrokovice 26 13 1 6 6 138:106 47
5. Bohemians 26 13 3 2 8 163:137 47
6. Sparta 26 12 4 3 7 155:134 47
7. Střešovice 26 8 5 3 10 145:138 37
8. Pardubice 26 9 2 3 12 124:142 34
9. Ostrava 26 8 3 1 13 132:163 32
10. Liberec 26 4 4 4 14 153:190 24
11. Česká Lípa 26 6 2 2 16 119:196 24
12. Znojmo 26 6 1 3 16 119:180 23
13. Bulldogs Brno 26 3 2 4 17 108:155 17
14. Ústí nad Labem 26 2 2 3 18 101:190 15

Extraliga žen – 22. kolo: Panthers Praha – Jičín 7:8, Olomouc – Střešovice 6:2, Liberec – Židenice 8:6, Vinohrady – Chodov 3:11, Jižní Město – Vítkovice 3:6, Ostrava – Bohemians 4:2.

1. Vitkovice 22 20 0 0 2 217:54 60
2. Jižní Město 22 20 0 0 2 226:76 60
3. Chodov 22 18 1 0 3 192:63 56
4. Ostrava 22 15 1 1 5 178:111 48
5. Bohemians 22 10 1 0 11 121:139 32
6. Panthers Praha 22 10 0 2 10 90:109 32
7. Jičín 22 8 0 1 13 106:184 25
8. Liberec 22 7 1 0 14 97:174 23
9. Olomouc 22 5 2 0 15 88:140 19
10. Střešovice 22 5 0 2 15 85:161 17
11. Židenice 22 5 0 0 17 74:129 15
12. Vinohrady 22 2 1 1 18 63:197 9

FOTBAL

II. liga – 17. kolo: V. Žižkov – Olympia Praha 1:0. Ostatní zápasy byly odloženy kvůli nezpůsobilým terénům.

1. Opava 16 9 4 3 42:25 31
2. Třinec 16 9 3 4 23:15 30
3. Příbram 16 9 2 5 26:16 29
4. České Budějovice 16 7 7 2 24:11 28
5. Pardubice 16 9 1 6 22:13 28
6. Znojmo 16 7 4 5 21:25 25
7. Sokolov 16 7 3 6 19:17 24
8. Vlašim 16 7 2 7 26:25 23
9. Olympia Praha 17 6 5 6 21:25 23
10. Hradec Králové 16 5 7 4 21:19 22
11. Žižkov 17 5 4 8 23:26 19
12. Mas Táborsko 16 4 6 6 20:22 18
13. Varnsdorf 16 4 6 6 22:25 18
14. Vítkovice 16 3 4 9 16:31 13
15. Ústí n. L. 16 3 3 10 16:32 12
16. Frýdek-Místek 16 2 5 9 8:23 11

FUTSAL

I. liga – 21. kolo: Chrudim – Sparta Praha 3:0, Vysoké Mýto – Třinec 4:3, Helas Brno – Jeseník 5:3, Mělník – Litoměřice 3:10, Plzeň – Slavia Praha 2:1, Teplice – Česká Lípa 3:6.

1. Chrudim 21 20 1 0 127:24 61
2. Sparta Praha 21 16 2 3 109:56 50
3. Plzeň 21 15 2 4 103:61 47
4. Litoměřice 21 14 3 4 101:49 45
5. Vysoké Mýto 21 12 0 9 70:76 36
6. Svarog 21 11 0 10 96:93 30
7. Slavia Praha 21 9 0 12 95:86 27
8. Helas Brno 21 8 0 13 68:90 24
9. Česká Lípa 21 4 3 14 57:100 15
10. Mělník 21 5 0 16 68:127 15
11. Jeseník 21 3 2 16 54:115 11
12. Třinec 21 2 1 18 46:117 7

HÁZENÁ

Extraliga mužů – 18. kolo: Plzeň – Jičín 23:22, Kopřivnice – Lovosice 28:29, Nové Veselí – Zubří 25:27, KP Brno – Dukla Praha 30:32, Karviná – Frýdek-Místek 27:22, Hranice – Strakonice 40:28.

1. Zubří 18 13 1 4 492:462 27
2. Lovosice 18 11 3 4 517:468 25
3. Karviná 18 11 2 5 528:497 24
4. Dukla Praha 18 10 3 5 520:472 23
5. Plzeň 18 11 1 6 498:462 23
6. Jičín 18 8 1 9 459:471 17
7. Kopřivnice 18 6 4 8 513:515 16
8. Frýdek-Místek 18 7 1 10 469:492 15
9. Hranice 18 7 0 11 478:487 14
10. Brno 18 6 1 11 501:525 13
11. Strakonice 18 4 2 12 459:550 10
12. Nove Veseli 18 4 1 13 436:469 9

HOKEJ

Extraliga – 52. kolo: Pardubice – Hradec Králové 1:3, Chomutov – Sparta Praha 4:2, Jihlava – Olomouc 3:0, Kometa Brno – Litvínov 4:0, Mladá Boleslav – Třinec 3:2 sn, Plzeň – Zlín 3:2, Vítkovice – Liberec 3:2 pp.

1. Plzeň 52 28 7 9 8 172:123 107
2. Mountfield HK 52 26 7 7 12 146:101 99
3. Třinec 52 24 6 8 14 143:122 92
4. Vítkovice 52 26 4 6 16 157:119 92
5. Kometa Brno 52 23 6 9 14 148:121 90
6. Pardubice 52 20 5 6 21 128:139 76
7. Liberec 52 18 9 4 21 132:138 76
8. Olomouc 52 16 10 7 19 129:136 75
9. Zlín 52 18 8 4 22 121:140 74
10. Sparta Praha 52 18 5 7 22 140:150 71
11. Chomutov 52 13 10 9 20 132:155 68
12. Ml. Boleslav 52 15 6 8 23 118:139 65
13. Jihlava 52 12 7 7 26 106:139 57
14. Litvínov 52 10 7 6 29 118:168 50

II. liga – skupina Západ – čtvrtfinále play off – 1. zápasy: Vrchlabí – Kobra Praha 8:2, Sokolov – Dvůr Králové 9:2, Děčín – Trutnov 3:2, Jablonec – Bílina 6:5 pp.

SNOWBOARDING

Závody SP ve snowboardcrossu v La Molině: Ženy: 1. Samková (ČR), 2. Moenneová Loccozová, 3. Bankesová (obě Fr.). Průběžné pořadí (po 10 z 12 závodů): 1. Moioliová (It.) 6810, 2. Trespeuchová (Fr.) 5890, 3. Bankesová 5600, …6. Samková 3160.