FK Adria Nový Bor – FC Družba Vysoké Mýto 3:2 (2:0)
V prvním poločase byla lepší Družba, měla více šancí, které však končily na výborně chytajícím brankáři Nového Boru Konečném. Hosté ale dokázali vyrobit v rozehrávce dvě velké chyby, které neomylně potrestali Moučka a Muláček.
Druhá půle pokračovala pozornou obranou Adrie, Družba se snažila vývoj utkání obrátit, ale opět jí stál v cestě brankář domácích nebo vlastní nemohoucnost v zakončení. Hráči Nového Boru vyráželi do rychlých kontrů a jeden z nich úspěšně zakončil Slavík. Posledních pět minut ale vzali domácí ležérně a Mýtští v závěru dokázali zápas zdramatizovat. Po brankách Vally a Kuchty stáhli na rozdíl jedné branky, na víc ale nezbyl čas.
Fakta – branky: 9. Moučka, 12. Muláček, 26. Slavík – 38. Valla, 40. Kuchta. Rozhodčí: Hamrník. ŽK: 1:0. Chyby: 5:8. V. Mýto: Morong – Valla, Dostál, Bureš, Kuchta, Tesař, Lebeda, Hermann, Novák.

SK SICO SC Jilemnice – FC Družba Vysoké Mýto 2:5 (2:1)
Prvních 15 minut zápasu patřilo Jilemnici, do přímých soubojů s brankářem Družby se několikrát dostal Kraus a Fišar, Morong ale ze soubojů vycházel vítězně. A tak se vedení ujali hosté po individuální akci Vally. Avšak ještě do poločasu domácí skóre otočili gólem Macháta a v poslední vteřině upravil na 2:1 Urbanec brankou z penalty za ruku Hermanna.
Druhá půle byla dlouho vyrovnaná. Hostím se podařilo opět Vallou vyrovnat, do šancí se pak dostávala obě mužstva, dobré zákroky předváděli gólmani. Zlom v utkání nastal v 37. minutě. Jilemnický Kraus selhal ve vyložené šanci, když netrefil prázdnou branku a z protiútoku protlačil míč do sítě Novák – 2:3. Domácí vrhli vše do ofenzivy, což byla voda na mlýn Družbě. Hattrick dovršil Valla a v závěru se parádně trefil Kuchta. Mýto zvítězilo 5:2.
Fakta – branky: 19. Machát, 20. Urbanec – 15., 27. a 38. Valla, 37. Novák, 40. Kuchta. Rozhodčí: Prinz. ŽK: 0:2. MK: 1:1. Chyby: 8:10. V. Mýto: Morong, Valla, Dostál, Bureš, Kuchta, Tesař, Lebeda, Hermann, Novák.

(bed, re)