FbK Č. Třebová – FbK Orlicko-Třebovsko 5:3 (3:1)

Branky: T. Langer 2, Sejkora 2, V. Vondra. Asistence: V. Langer 2, T. Langer, Kmoníček.

Tradiční žákovské derby opět nabídlo sympatický florbal plný krásných akcí a brankářských zákroků. Třebováci měli od úvodu víc ze hry. Svou převahu proměnili v mírně narůstající vedení. Do druhé poloviny nastoupili nadějní nováčci Vojta Rybka a Honza Vondra, kteří tak sbírali první zkušenosti.

FbK Č. Třebová – CSP Hradec Králové 3:2 (1:0)

Branky: Sejkora 2, V. Langer. Asistence: T. Langer 2, V. Langer.

Ve druhém utkání se Třebová ujala rychlého vedení Sejkorou. S postupujícím časem a neschopností Hradce dát gól narůstala jeho nervozita a přibývalo hrubých zákroků. Když V. Langer zvýšil v 17. minutě na 2:0, Třebová se viděla s výhrou v kapse. Hráči CSP ovšem nesložili zbraně a během 50 sekund stihli srovnat, když druhé brance předcházel nepotrestaný faul na Křivku. Ve vypjatém závěru dostala Česká Třebová jedinou možnost přesilové hry, kterou využil Sejkora a nejlépe tak odpověděl na přehnaně tvrdou hru.

FbK Č. Třebová – FBC Hradec Králové 7:2 (4:1)

Branky: T. Langer 3, V. Langer., V. Vondra, Křivka, Halas. Asistence: T. Langer 2, V. Langer, Sejkora, J. Vondra.

Stoprocentní bilanci chtěli českotřebovští mladší žáci potvrdit i proti nejslabšímu účastníkovi soutěže FBC Hradci Králové. Po 52 sekundách se po nahrávce mladšího z bratří Vondrů, Jana, prosadil Tomáš Langer. O 3 minuty později tentýž hráč zvyšoval na 3:1. Přestávku orámovaly krásně umístěné rány Filipů Halase a Křivky a skóre pohodlně narůstalo ve prospěch České Třebové. Celý zápas velmi dobře odehráli již zmínění Rybka a J. Vondra a v brance podal spolehlivý výkon další nováček Michal Rickwood.

FbK Č. Třebová – Orel Přelouč 10:2 (6:0)

Branky: Sejkora 4, V. Langer 2, V. Vondra 2, T. Langer. Asistence: T. Langer 3, Stolín 2, Sejkora, Křivka, V. Vondra, V. Langer.

Poslední střetnutí postavilo Třebovákům do cesty Přelouč, s níž jsou zápasy vždy vyrovnané do poslední chvilky. Průběh nedělního mače však překonal všechna očekávání. Českotřebovských hráčů bylo plné hřiště a výborná práce před oběma brankami přinesla Třebové po první půli luxusní šestigólový náskok. Druhý poločas začal sice velmi laxně, ale fanoušci z řad rodičů se nakonec sekundu před koncem dočkali vytoužené „desítky“ na kontě bezradných přeloučských hostitelů.

Sestava České Třebové: Novotný, Řehoř, Rickwood – T. Langer, V. Langer, Křivka, Kmoníček, V. Vondra, J. Vondra., Rybka, Halas, Sejkora, Hoang, Stolín.

Další turnaj Ligy mladších žáků pořádá Č. Třebová v Rokytnici v O. H. 2. dubna od 8 hodin.