Letohrad B – Č. Třebová B 5:6 SN (3:1, 2:3, 0:1 – 0:1)
Fakta – branky a nahrávky: Ptáček (Kubíček), Hynek, Hynek (Nožka), Chmelíček, Nožka (Ptáček) – Hubl (Švec), Šustek, Tlapák (Mrštný), Němec (Hubl, Kalina), Tomeš (Hruška), rozh. nájezd Hruška. Rozhodčí: Hubálek, Uhlíř. Vyloučení: 8:6. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 30.
SK Hokejbal Letohrad B: M. Šourek – Kubíček, Blecha, Janďourek, Krkavec – Hynek, Nožka, Ptáček – Chmelíček, Černý.
TJ Lokomotiva Č. Třebová: Procházka – Šustek, Dobrovský, Macků, Kalina – Tomeš, Hruška, Švec, Mrštný, Lustyk, Tlapák, Hubl, Němec.

V oblastním derby Lokomotiva dlouho tahala za kratší konec provazu, ale nakonec se v divoké přestřelce radovala po nájezdech z vítězství právě ona.
Domácí v úvodním zápase ročníku lepili sestavu na poslední chvíli, ale i přes to vstoupili do utkání svižně. Celou třetinu byli lepším týmem, ale hosté vytěžili z minima maximum. Po zmatcích v obraně našel Švec nehlídaného Hubla před brankou, pro kterého nebyl problém zakončit za bezmocného Šourka – 0:1. Situace na hřišti se ani po této brance nezměnila. Letohrad během minuty kontroval využitou přesilovkou v podání Ptáčka – 1:1. O další minutu zpět se do útočného pásma Lokomotivy vřítil Hynek a nechytatelnou bombou vymetl pavučiny v levé šibenici – 2:1. A byl to opět Hynek, který těsně před přestávkou těžil před brankou z bojovnosti Nožky – 3:1.
Ve druhé třetině se začala hra obou týmů vyrovnávat, ale byli to opět Letohradští, kteří po třech sekundách dokázali zužitkovat přesilovku zásluhou Chmelíčka – 4:1. Vzápětí však snížil přesnou ranou od modré Šustek – 4:2. Od této chvíle začala Lokomotiva přidávat pod kotel a v rozmezí tří minut dokázala srovnat stav na 4:4! Jeleni byli po vyrovnávací brance na ručník. Jako blesk z čistého nebe přišla branka z hole Nožky, který z posledních sil vystřelil z kruhů do chumlu před brankou a míček skončil až v brance – 5:4.
V posledním dějství domácím v prořídlé sestavě pomalu docházel dech. Několikrát si obrana Letohradu musela pomáhat i za cenu faulů, někdy i poměrně zbytečných, ale žádnou početní výhodu, mnohdy i dvou mužů v poli, Lokomotiva potrestat nedokázala. Jeleni bránili přesilovky soupeře bravurně, někdy až za hranicí obětavosti. „O to víc nás mrzí sporná vyrovnávací branka v polovině třetiny z hole Tomeše, který docílil branky kopnutím, ale nepřesní rozhodčí si této situace nevšimli," litoval situace Jan Nožka. Pro diváky strhující utkání plné nasazení, bojovnosti a spousty gólů dospělo až do nájezdů, ve kterých se jako jediný trefil Hruška a připsal na konto hostí bod navíc. (nož)