Galavečer pod už známým jménem East Bohemia ring III. se bude konat v sobotu 14. září v Národním domě v České Třebové.
Tentokrát je akce zaměřená na mladé a začínající ultimátní zápasníky. Jelikož není v České republice mnoho možností a turnajů pro právě začínající bojovníky, kteří nemají zkušenosti, a hlavně se preferují profesionální a zkušení zápasníci, rozhodl se Lukáš Janda se svým týmem zorganizovat turnaj právě pro ně a dát tak možnost mladým, houževnatým, talentovaným a finančním honorářem nezkaženým zápasníkům, aby ukázali a vyzkoušeli si to, co se naučili. Nováčci si vyzkoušejí, jak jejich psychika reaguje přímo v ringu ve skutečném a tvrdém boji muže proti muži.
Na turnaj (MMA) se sjedou zápasníci z České republiky a od sousedů ze Slovenska, kteří byli svědky minulých akcí konaných právě v České Třebové.
DSC GYM Třebovice samozřejmě vyšle do boje jako vždy své bojovníky. Chybět nebude Filip Vejrek, Michal Zvára a Tadeáš Smejkal, jenž bude zápasit ve vloženém zápase ve stylu brazilského jiu jitsu, ve kterém je vicemistrem republiky juniorů pro rok 2013.
„East Bohemia ring III. bude napínavý, tvrdý, zábavný a reálný, proto si udělejte čas a přijďte podpořit mladé bojovníky," dodává pořadatel Lukáš Janda.
O doprovodný program ve formě kulturistické exhibice se postará Marek Mandík, který vyhrál mezinárodní soutěž federace NABBA, za což se nominoval na mistrovství světa v irském Dublinu, kde obsadil 7. místo.
⋌(bed, lj)