TJ Sokol Pardubice – SKB Česká Třebová 56:89 (12:22, 31:42, 41:64)
Body: Klika 18, Šiller 18, Machalík 16, Drvoštěp 15, Chadima 10, Hájek 9, Jiruše 3. Šestky: Hájek 8/3, Klika 2/2, Šiller 2/2, Drvoštěp 2/1. Č. Třebová: Chadima, Klika, Šiller, Jiruše, Drvoštěp, Machalík, Hájek.
Cestu za povinným vítězstvím usnadnila třebovským hráčům nucená výměna arény, neboť Pardubičtí museli vzít zavděk azylem v tělocvičně sportovního gymnázia Dašická a přišli tak o výhodu „specifického" prostředí pardubické sokolovny. Hostím se v utkání povedl vstup, když po několika minutách vedli už o deset bodů. Od prvních okamžiků nebylo pochyb o tom, kdo si připíše do tabulky plný bodový zisk.

BK Přelouč B – SKB Česká Třebová 58:80 (15:16, 28:44, 41:66)
Body: Machalík 22, Klika 17, Jiruše 14, Drvoštěp 11, Šiller 7, Peterka 5, Seďa 4. Šestky: Klika 4/3, Peterka 4/3, Drvoštěp 4/3, Šiller 3/2, Machalík 1/0. Č. Třebová: Klika, Šiller, Jiruše, Drvoštěp, Machalík, Hájek, Peterka, Seďa.
Rezerva Přelouče se sice v tabulce krčí na předposledním místě, ale tato pozice rozhodně neodpovídá možnostem, které tento tým má. Navíc na jejich palubovce se Třebovským dlouhodobě nedaří, proto utkání nechtěli v žádném případě podcenit. Po vyrovnané první čtvrtině se vývoj zápasu začal překlápět na stranu hostí. Ti se dokázali vyrovnat domácím v nasazení a předčit je v přesnosti střelby. Přeloučtí se poté více soustředili na diskuze s rozhodčími, což Třebovským hrálo do karet. Před závěrečnou čtvrtinou si vypracovali dostatečný náskok, který jim umožnil vyzkoušet si některé herní varianty do dalších střetnutí.

Další výsledky – 19. kolo: Jičín – Náchod 72:85, Skuteč – Havlíčkův Brod 68:86, Nový Bydžov – Dobruška 88:55, Heřmanův Městec – Nové Město n. M. 62:80. 20.kolo: Nový Bydžov – Náchod 51:78, Heřmanův Městec – Havlíčkův Brod 61:56, Jičín – Dobruška 87:58.
1. Náchod 18 15 3 1289:1014 33
2. Skuteč 19 13 6 1352:1219 32
3. Havl. Brod 17 14 3 1319:1089 31
4. Nový Bydžov 18 11 7 1397:1142 29
5. Č. Třebová 18 11 7 1400:1201 29
6. Jičín 17 10 7 1172:1107 27
7. Nové Město 16 8 8 1054:1050 24
8. H. Městec 19 5 14 1121:1297 24