10. kolo
TJ SPŠ stavební Náchod – Sokol Vysoké Mýto 80:62 (23:11, 45:29, 70:43)
Nejvíce bodů: Sarpong 23, Čermák 17, Vaněček 11, Prouza 9, Klimek 6 – V. Richtr 19, Pidima 14, Odložil 13, Kočí 12, Sejpka 4. Trestné hody: 12/5 – 24/12. Trojky: 7:4. Vysoké Mýto: Lachman, Kočí, Sejpka, Pidima, Odložil, V. Richtr.
Náchod je v tabulce druhý, což pro Mýto dobrá zpráva nebyla. Obavy se naplnily, neboť citelně oslabený kádr neměl nárok a od začátku tahal za kratší konec provazu.

11. kolo
Baskeťáci TJ Sokol Josefov – Sokol Vysoké Mýto 95:52 (22:9, 46:23, 70:36)
Nejvíce bodů: Čeněk 16, Hašek 13, Žďárek 12, Hátle a Hrubý 10 – Odložil 18, V. Richtr 15, Pidima 10, Lachman 5, Kočí 2. Trestné hody: 7/4 – 15/9. Trojky: 9:1. Vysoké Mýto: Lachman, Kočí, Řemínek, Pidima, Odložil, V. Richtr.
Ještě hůře bylo pro Mýtské na palubovce dosavadního lídra celé soutěže. Domácí Josefov určoval tempo zápasu a skóre rychle narůstalo. Po druhé čtvrtině už hosté prohrávali o 23 bodů a v pohodě hrající domácí pokračovali v kanonádě i po přestávce.

21. kolo
SKB Česká Třebová – TJ Jiskra Hořice 93:90 (12:14, 34:39, 53:57, 77:77, 87:87)
Nejvíce bodů: Václavek 34, Machalík 31, Drvoštěp 14, Peterka 7, Strouhal 5 – Šťastný 27, Bambuškar 22, Štěpánek 16, Zeman 14, Rais 11. Trestné hody: 25/13 – 30/21. Trojky: 4:9. Česká Třebová: Chadima, Steiner, Strouhal, Václavek, Drvoštěp, Machalík, Šiller, Hájek, Peterka, Seďa, Krejčí.
Třebovští přichystali svým fanouškům pořádné drama. Zápas s Hořicemi byl po celou dobu hodně vyrovnaný a po čtyřech čtvrtinách se nerozhodlo. Na řadu přišlo prodloužení, ale ani v jeho první části vítěz nebyl znám. Až ve druhém prodloužení se podařilo domácím odskočit na konečných 93:90.

22. kolo
SKB Česká Třebová – TJ Turnov 66:79 (17:23, 33:36, 49:61)
Nejvíce bodů: Drvoštěp 19, Václavek 17, Machalík 11, Krejčí 8, Chadima 6 – Petřivý 19, L. Jeníček a Nejedlo 15, J. Jeníček 12, Šimůnek 6. Trestné hody: 17/11 – 9/8. Trojky: 5:5. Česká Třebová: Chadima, Strouhal, Václavek, Drvoštěp, Machalík, Šiller, Hájek, Peterka, Seďa, Krejčí.
Rozhodujícím okamžikem zápasu byla třetí čtvrtina, kde hosté utekli na dvanáctibodový rozdíl. I přes velkou snahu už se Třebovským náskok stáhnout nepodařilo.

1. Josefov                10 9 1 710:562 19
2. Náchod                10 8 2 748:648 18
3. Turnov                10 6 4 694:635 16
4. Týniště n. O.        10 6 4 737:684 16
5. Chrudim B            10 5 5 677:666 15
6. H. Brod                10 5 5 759:764 15
7. Rychnov n. K.       10 4 6 698:659 14
8. Vysoké Mýto         10 4 6 746:743 14