Podzimní fotbalová Tip liga již zná své vítěze a o slovo se hlásí zimní díl soutěže Deníku. Kupon s deseti zápasy úvodního kola zimní Tip ligy bude na našich stránkách poprvé zveřejněn v pondělí 26. listopadu.

Zajímavé ceny pro vítěze

Pro pětici nejlepších hráčů v každém okrese jsou připraveny ceny za tisíce korun od Elektro Berry a sud piva Primátor. Znovu budou vyhlašováni výherci jednotlivých kol, pro něž jsou taktéž připraveny zajímavé odměny. Vítěz kola se může těšit na Dárkový multipack – Paleta chutí z Pivovaru Náchod (obsahuje sedm piv a originální sklenici) a speciální tričko s logem Deníku, které má právo nosit jen nejlepší hráč kola.

První hlasování na kuponu

 

Pokud hráč tipuje v soutěži poprvé, napíše do kolonky pro identifikační číslo velké písmeno N a vyplní jen své číselné heslo a ostatní údaje. Heslo si hráč určí sám při vstupu do hry jako kombinaci libovolných čtyř číslic, například 0135. Startovní číslo hráči přiděluje při vstupu do soutěže redakce Orlického Deníku. Každou středu otiskneme pořadí všech soutěžících. V tomto seznamu zjistí nový hráč své startovní číslo, které v dalším průběhu hry vpisuje do kuponu, do SMS zpráv nebo při hlasování na internetu. Startovní číslo a heslo fungují při hlasování SMS zprávou nebo při internetovém hlasování na stránkách www.denik.cz jako přístupový kód konkrétního hráče.

Sběrná místa Tip ligy

Uzávěrka pro vhození kuponů do sběrných schránek, či tipování pomocí SMS nebo na internetu je každý pátek v 16 hodin. U kuponů zaslaných poštou je rozhodující razítko odeslání.
Kromě redakce Orlického deníku v České Třebové můžete kupony odevzdávat ještě v prodejně RM-Sport v Ústí nad Orlicí, v prodejně Computer Shop Ústí nad Orlicí, v pivnici U Skoby v Ústí nad Orlicí a v restauraci Miláno v Lanš〜krouně. Na těchto místech platí uzávěrka vždy do pátku do 16 hodin.
Do čtvrtka bude fungovat sběrné místo v prodejně Sport - hračky Roman Páral ve Vysokém Mýtě a také hospoda U Čápa v Řetové.