HBC JTEKT Svítkov Stars – SK Hokejbal Letohrad 0:6 (0:2, 0:3, 0:1). Branky: 3. Bogdány, 12. Bogdány, 18. Macháček (Lux, Tobiáš), 21. Bogdány (Lux), 24. Bogdány (Tobiáš), 34. Bogdány (Faltus). Rozhodčí: Svatoš, Cinko. Vyloučení: 4:5. Využití: 0:1. Oslabení: 0:0. Diváci: 21. Střely: 13:28.

HBC JTEKT Svítkov Stars – SK Hokejbal Letohrad 0:8 (0:4, 0:0, 0:4). Branky: 1. Bogdány (Macháček), 2. Bogdány, 4. Bogdány, 10. Macháček, 30. Macháček (Fišer, Faltus), 32. Bogdány (Macháček), 34. Faltus, 36. Bogdány (Macháček). Rozhodčí: Svatoš, Cinko. Vyloučení: 5:2. Využití: 0:1. Oslabení: 0:0. Střely: 13:23. Letohrad: Manučarjan (Š. Stráník) – Bogdány, Vacek, Macháček, Lux, Fišer, Šimek, Hubálek, Faltus, D. Stráník, S. Kalousek, Š. Kalousek, J. Šafář, Nečas, Tobiáš.

Eva, Luxová, vedoucí týmu Letohradu: „Na začátku sezony nás čekal první soupeř v Pardubicích – Svítkově. Pod vedením nového trenéra Martina Langra jsme vstoupili do sezony plni očekávání a s velkými předsevzetími, jelikož nám dospěla velmi silná generace hráčů ročníku 2001. První zápas začal vzájemným oťukáváním a zkouškou nově sestavených útoků i obran. Když už jsme po první třetině vedli 2:0, kluci se uklidnili, v dalších třetinách nastříleli ještě čtyři branky a dovedli zápas poměrně v klidu do vítězného konce. Druhý zápas začal velkým tlakem Letohradských. Po úvodní části byl stav 4:0 a prakticky bylo rozhodnuto. I přes bezbrankovou druhou třetinu jsme zvítězili 8:0. Díky patří všem klukům za kolektivní výkon a také trenérovi nejen za odkoučování všech čtyř sobotních zápasů, ale i za rozdávání cenných rad během utkání, kdy nasbíral důležité podněty pro další tréninky."
V sobotu se žáci představí doma, hostí pardubické Autoskláře (9.00 a 12.00).