Radost z postupu mají v Sudslavě, Mistrovicích. Sestup nemine Králíky B, Ústí n. O. E, Mostek a Žamberk C. Přeborníkem dorostu je Lanškroun B a žactva Orlice.

Regionální přebor 1
Výsledky 22. kola: Start Č. Třebová A – Orlice B 9:9, Ústí n. O. E – Mistrovice A 3:10, Plchovice A – Žamberk A 6:10, Sudslava A – Králíky B 10:7, Sedlec B – Lanškroun A 7:10, Choceň D – Sokol Č. Třebová B 8:10.
1. Sudslava A 22 21 0 1 0 217:82 64
2. Choceň D 22 16 1 5 0 194:110 55
3. Č. Třebová B 22 16 0 6 0 191:119 54
4. Žamberk A 22 15 1 6 0 198:135 53
5. Lanškroun A 22 12 1 9 0 177:146 47
6. Mistrovice A 22 11 2 9 0 158:160 46
7. Sedlec B 22 9 2 11 0 151:160 42
8. St. Č. Třeb. A 22 7 4 11 0 150:176 40
9. Orlice B 22 6 2 14 0 144:179 36
10. Plchovice A 22 4 2 16 0 98:195 32
11. Králíky B 22 4 4 9 5 106:202 29
12. Ústí n. O. E 22 1 1 20 0 89:209 25

Regionální přebor 3
Výsledky 22. kola: Lanškroun C – Zálší B 10:4, Tatenice A – Sudslava C 4:10, Žamberk C – Žamberk B 2:10, Mistrovice B – Nekoř A 10:5, D. Dobrouč A – Mostek A 10:0, Libchavy B – Skořenice A 9:9.
1. Mistrovice B 22 17 3 2 0 205:114 59
2. Libchavy B 22 17 1 4 0 205:110 57
3. Žamberk B 22 16 0 6 0 193:120 54
4. Sudslava C 22 12 2 8 0 172:149 48
5. Skořenice A 22 10 4 8 0 167:172 46
6. Lanškroun C 22 12 0 10 0 166:163 46
7. D. Dobrouč A 22 9 3 10 0 167:173 43
8. Nekoř A 22 10 0 12 0 160:179 42
9. Zálší B 22 9 0 13 0 153:174 40
10. Tatenice A 22 7 1 14 0 138:178 37
11. Žamberk C 22 6 0 16 0 152:180 34
12. Mostek A 22 0 0 22 0 54:220 22

Regionální přebor 4 A
Výsledky 22. kola: Králíky D – Žamberk D 5:13, Bartošovice A – Těchonín A 2:16, Orlice D – Tatenice B 2:16, Nekoř B – D. Dobrouč B 10:8, Líšnice C – H. Heřmanice A 2:16, Lanškroun D – Líšnice B 12:6.
1. Lanškroun D 22 21 0 1 0 319:77 64
2. Těchonín A 22 20 0 2 0 303:93 62
3. Líšnice B 22 17 1 4 0 283:113 57
4. Bartošovice A 22 13 4 5 0 241:155 52
5. Nekoř B 22 12 2 8 0 219:177 48
6. Tatenice B 22 12 1 9 0 230:166 47
7. D. Dobrouč B 22 9 2 11 0 180:216 42
8. H. Heřmanice A 22 7 0 15 0 181:215 36
9. Orlice D 22 6 2 14 0 158:238 36
10. Žamberk D 22 4 2 16 0 142:254 32
11. Líšnice C 22 1 0 21 0 67:329 24
12. Králíky D 22 3 0 3 16 53:343 12

Regionální přebor 4 B
Výsledky 22. kola: Orel V. Mýto A – KST V. Mýto B 16:2, Sudslava E – Zálší C 9:9, Sedlec D – Sokol Č. Třebová D 17:1, Řetová B – Sudslava D 9:9, Džbánov – Orel V. Mýto B 5:13.
1. Řetová B 20 18 1 1 0 242:118 57
2. KST V. Mýto B 20 16 1 3 0 234:126 53
3. Orel V. Mýto A 20 16 0 4 0 261:99 52
4. Sedlec D 20 13 0 7 0 233:127 46
5. Č. Třebová D 20 10 3 7 0 190:170 43
6. Sudslava D 20 10 3 7 0 182:178 43
7. Orel V. Mýto B 20 9 1 10 0 179:181 39
8. Plchovice B 20 4 1 15 0 141:219 29
9. Sudslava E 20 2 2 16 0 107:253 26
10. Džbánov 20 3 0 17 0 109:251 26
11. Zálší C 20 2 2 15 1 102:258 25

Regionální přebor dorostu
Výsledky 6. kola: Choceň B – Sudslava B 8:2, Lanškroun B – Orlice A 8:2, Sokol Č. Třebová A – Mistrovice A 3:7, Orlice A – Sokol Č. Třebová A 10:0, Lanškroun B – Mistrovice A 7:3.
1. Lanškroun B 10 8 1 1 0 65:35 27
2. Mistrovice A 10 7 1 2 0 66:34 25
3. Choceň B 10 7 1 2 0 61:39 25
4. Orlice A 10 3 2 5 0 50:50 18
5. Sudslava B 10 2 1 7 0 33:67 15
6. Č. Třebová A 10 0 0 10 0 25:75 10

Regionální přebor žáků
Výsledky 8. kola: Lanškroun B – Sudslava A 1:9, Sudslava A – Orlice A 2:8, Lanškroun B – Orlice A 0:10, Choceň B – Králíky A 8:2, Králíky A – Č. Třebová A 3:7, Choceň B – Sokol Č. Třebová A 7:3, Ústí n. O. B – Hnátnice A 7:3.
1. Orlice A 14 14 0 0 0 116:24 42
2. Choceň B 14 10 0 4 0 92:48 34
3. Ústí n. O. B 14 10 0 4 0 90:50 34
4. Hnátnice A 14 9 0 5 0 80:60 32
5. Č. Třebová A 14 6 0 8 0 62:78 26
6. Králíky A 14 4 1 9 0 62:78 23
7. Sudslava A 14 1 1 12 0 26:114 17
8. Lanškroun B 14 0 2 12 0 32:108 16

I. liga mužů
1. Hustopeče A 22 19 1 2 0 208:100 61
2. El Niňo B 22 17 2 3 0 204:124 58
3. Orlová A 22 12 4 6 0 192:165 50
4. Ostrava KST B 22 12 3 7 0 180:151 49
5. Prachatice A 22 11 4 7 0 175:167 48
6. Strakonice A 22 7 7 8 0 184:180 43
7. Hr. Králové B 22 9 2 11 0 176:180 42
8. Havířov B 22 7 4 11 0 161:177 40
9. Choceň A 22 8 1 13 0 158:193 39
10. Elizza Praha A 22 7 2 13 0 166:182 38
11. Zlín A 22 5 2 15 0 132:198 34
12. Litoměřice A 22 1 2 17 2 94:213 24

III. liga mužů skupina D
1. Brno C 22 22 0 0 0 220:74 66
2. Znojmo A 22 14 4 4 0 193:137 54
3. Lanžhot A 22 14 3 5 0 198:136 53
4. Choceň B 22 14 2 6 0 190:121 52
5. Brno I A 22 14 1 7 0 187:125 51
6. Mikulčice A 22 8 5 9 0 160:172 43
7. Hodonín B 22 8 3 11 0 154:172 41
8. Tišnov B 22 8 2 12 0 141:177 40
9. Studená A 22 7 4 11 0 159:184 40
10. Ústí n. O. A 22 5 1 16 0 108:188 33
11. Jihlava A 22 3 0 19 0 88:204 28
12. Hlinsko A 22 1 3 18 0 103:211 27

II. liga žen skupina B
1. Ústí n. O. A 22 14 2 6 0 129:91 52
2. Dobré C 22 13 3 6 0 138:82 51
3. Vlašim C 22 14 1 7 0 135:85 51
4. Děčín B 22 13 2 7 0 134:86 50
5. Turnov A 22 12 3 7 0 124:96 49
6. Pardubice A 22 12 2 8 0 123:97 48
7. Ústí n. O. B 22 10 4 8 0 119:101 46
8. Jirkov A 22 11 1 10 0 117:103 45
9. Dobré D 22 8 3 11 0 93:127 41
10. Slaný A 22 4 3 15 0 72:148 33
11. Chrudim A 22 5 2 13 2 77:143 32
12. Kolín A 22 2 2 18 0 59:161 28