V OP II se událo překvapení, když Líšnice nečekaně ztratila body a v konkurenci Orlice a Libchav začíná kulhat.
V okresním přeboru žactva se pořadí před rozdělením soutěže na dvě půlky začíná pomalu krystalizovat.

 

OP II – 10. kolo: Plchovice A – Orlice B 2:10, Orlice C – Řetová B 2:10, Libchavy A – Ústí n. O. E 10:8, Králíky B – KST Vys. Mýto B 3:10, Jamné A – Zálší A 10:4, Sudslava B – Líšnice A 4:10. 11. kolo: Jamné A – KST Vys. Mýto B 3:10, Králíky B – Zálší A 9:9, Libchavy A – Řetová B 10:3, Orlice C – Ústí n.O. E 2:10, Sudslava B – Orlice B 1:10, Plchovice A – Líšnice A 10:2.
1. Orlice B 10 1 1  116:48 33
2. Libchavy A 9 1 1 104:66 30
3. Líšnice A 8 0 3  94:65 27
4. Plchovice A 6 1 4  89:73 24
5. Ústí n.O. E 6 1 4  92:73 24
6. KST V. Mýto B 5 0 6  81:81 21
7. Jamné A 4 1 6 69:94 20
8. Králíky B 4 1 6 80:89 20
9. Řetová B 3 2 6  71:89 19
10. Orlice C 2 1 9 66:107 17
11. Sudslava B 3 0 8 56:98 17
12. Zálší A 2 1 8  61:96 16

OP IV – 10. kolo: Plchovice B – Žamberk C 10:3, Mostek B – D. Dobrouč A 9:9, Zálší B – Tatenice B 10:2, Sedlec C – H. Heřmanice A 10:1. 11. kolo: Plchovice B – Dobrouč A 5:10, Mostek B – Žamberk C 10:4, Zálší B – Heřmanice A 10:7, Sedlec C – Tatenice B 10:0.
1. D.Dobrouč A 8 1 0 93:41 26
2. Mostek B 7 2 0 88:37 25
3. Plchovice B 7 0 2 80:47 23
4. Sedlec C 6 1 2 81:50 22
5. Líšnice C 5 0 4 77:49 19
6. Žamberk C 3 0 6 58:80 15
7. Zálší B 2 0 7 54:80 13
8. Králíky D 2 0 7 39:93 13
9. Tatenice B 2 0 7 39:83 13
10. H.Heřmanice A 1 0 8 38:87 11

Žáci – 8. kolo: Ústí n. O. B – Orel Vys. Mýto B 10:0, KST Vys. Mýto A – Orlice A 2:8, Orel Vys. Mýto A – Mistrovice A 3:7, Řetová A – Sudslava B 9:1. 9. kolo: Ústí n.O. B – Sudslava B 10:0, Řetová A – Orel V. Mýto B 6:4, Orel V. Mýto A – Orlice A 8:2, KST Vys. Mýto A – Mistrovice A 10:0.
1. Mistrovice A 9 0 0 78:12 27
2. Ústí n. O. B 8 0 1 69:21 25
3. Orel V. Mýto A 6 0 3 64:26 21
4. Orlice A 6 0 3 60:30 21
5. Sudslava A 5 1 1  52:18 18
6. Zálší A 5  1 1  51:18 18
7. Řetová A 3 0 6 35:54 15
8. Lanškroun A 3 0 4 28:42 13
9. Sudslava B 2 0 7  16:74 13
10. Orel V. Mýto B 1 0 8  13:77 11
11. Králíky A 1 0 6  24:46 9
12. KST V. Mýto A 0 0 9  9:81 9