TTC EN Praha VI B – Choceň
10 : 7

Úvod prvního zápasu se bohužel nevydařil a obě prohrané čtyřhry znamenaly vedení domácích 2:0. Čopian a Gregořica své první duely vyhráli a vyrovnali na 2:2. Domácí však záhy zvýšili na 4:2. Dvě další série pokračovaly ve stejném duchu – Čopian a Gregořica své zápasy vyhrávali a Bittner s Lučanem nikoliv. Po dvou sériích byl stav utkání 6:4 pro domácí. Na 6:5 snížil výborně hrající Čopian. Gregořica však hladce podlehl domácí jedničce Havlíkovi a Bittner s Lučanem svá pětisetová utkání prohráli. Stav zápasu byl 9:5 pro domácí. V souboji jedniček dominoval Čopian a když Gregořica přidal další bod, snížil na 9:7. Bittner však prohrál i svůj třetí pětisetový zápas a tak domácí slavili nečekané vítězství 10:7.
Body Chocně: Gregořica 3, Čopian 4, Lučan 0, Bittner 0.


TTC EN Praha VI B – Choceň
2:10

Odveta se vydařila náramně. Ve druhém utkání hráči Chocně rezervu El Niňa doslova „spláchli“. Rychlé vedení 4:0 hráče Chocně uklidnilo. Lučan, Čopian a Gregořica všechna svá utkání vyhráli, a tak za osmdesát minut bylo hotovo. Stejně jako v pátek se nedařilo Bittnerovi, který svá dvě utkání prohrál.
Body Chocně: Gregořica 3,5, Čopian 3,5, Lučan 2,5, Bittner 0,5.
Další zápasy čekají Choceň až v roce 2008. Na konci ledna je čeká výlet přes Most do Liberce. Po jedenácti kolech patří Chocni třetí místo. Na první pozici ztrácejí její hráči pět bodů a náskok před čtvrtým mužstvem je jednobodový.