V Uničově jste se zranil, co se stalo?
Problémy mi začaly už asi týden před zápasem. Při tréninku mi začal tak nějak zvláštně popotahovat sval vzadu na stehně na levé noze. V Uničově jsem měl svaly asi nedostatečně zahřáté a při prvním delším sprintu, hned v první minutě, mne v tom svalu píchlo a byl konec.

Takže zranění přišlo samo od sebe, nemá vaše zranění na svědomí někdo jiný?
Ne ne, trošku se na tom podepsala únava a nejspíš jsem měl málo zahřáté svaly. Nikdo jiný s tím nemá nic společného.

Jak u vás probíhá léčba nataženého svalu?
Nasadil jsem si totální klid a beru nějaké léky na urychlení regenerace a obnovu případných potrhaných částí svalu.

Jarní sezona se přeci jen blíží, vypadá to, že do prvního utkání nastoupíte, nebo budete muset spoluhráče podporovat jen ze střídačky?
Doufám, že začátek sezony stihnu. Otázkou ale zůstává, do jaké se dostanu formy, až se vrátím na hřiště. Pořád ale doufám, že po těch čtrnácti dnech to bude v takovém stavu, abych mohl začít alespoň lehce trénovat. A pak se uvidí. Teď si ale dávám čtrnáct dní naprostý klid a uvidíme.

Když se vrátím k přípravným zápasům, podařilo se vám třikrát vyhrát, jednou remizovat a jednou jste prohráli. Jste spokojený se hrou?
Stále se sehráváme, přišli k nám mladí kluci jak do útoku, tak do obrany. Snad teď začal trénovat už i Michal Vaniš, který nám jako stoper rozhodně chyběl. Dělali jsme strašné chyby dozadu, spoustu individuálních chyb a celkově byla nanic i souhra. Různě jsme se střídali a kombinovali, že jsme snad ani nehráli v nějaké sestavě, ve které by se mělo začínat. Všechno ale záleží na tom, jak se dá celý mančaft do kupy. Jak ale vždycky říkám, hodnocení nechávám na trenérovi a divácích, ti to vidí. Já se při zápase soustředím na to, abych dělal, co mám (smích).