Výsledky RP I.: Žamberk A – Mistrovice A 7:10, Králíky B – Orlice B 10:8, Lanškroun A – Start Č. Třebová A 10:0, Č. Třebová B – Ústí n. O. E 10:2, Choceň D – Plchovice A 10:0, Sedlec B – Sudslava A 4:10.
Tabulka RP I.
1. Sudslava A 7 7 0 0 0 21
2. Č. Třebová B 7 7 0 0 0 21
3. Choceň D 7 5 1 1 0 18
4. Lanškroun A 7 4 0 3 0 15
5. Mistrovice A 7 3 1 3 0 14
6. Králíky B 7 2 3 2 0 14
7. Žamberk A 7 3 1 3 0 14
8. Orlice B 7 2 0 5 0 11
9. Sedlec B 7 2 0 5 0 11
10. St. Č. Třebová A 7 2 0 5 0 11
11. Plchovice A 7 1 1 5 0 10
12. Ústí n. O. E 7 0 1 6 0 8

Výsledky RP III.: Sudslava C – Žamberk B 3:10, Zálší B – Nekoř A 10:8, Mostek A – Lanškroun C 4:10, Skořenice A – Tatenice A 5:10, Libchavy B – Žamberk C 10:2, D. Dobrouč A – Mistrovice B 2:10.
Tabulka RP III.
1. Libchavy B 7 7 0 0 0 21
2. Žamberk B 7 5 0 2 0 17
3. Zálší B 7 5 0 2 0 17
4. Mistrovice B 7 4 1 2 0 16
5. Sudslava C 7 4 0 3 0 15
6. Skořenice A 7 4 0 3 0 15
7. Tatenice A 7 3 1 3 0 14
8. Lanškroun C 7 3 0 4 0 13
9. Nekoř A 7 2 0 5 0 11
10. D. Dobrouč A 6 2 0 4 0 10
11. Žamberk C 6 1 0 5 0 8
12. Mostek A 7 0 0 7 0 7

Regionální soutěž mužů 4A
Výsledky 7. kola: Tatenice B – Těchonín A 8:10, Žamberk D – Nekoř B 4:14, Líšnice C – Králíky D 0:18, Bartošovice A – Líšnice B 5:13, H. Heřmanice A – Orlice D 12:6, D. Dobrouč B – Lanškroun D 3:15.
Tabulka – muži 4A
1. Těchonín A 7 7 0 0 0 21
2. Líšnice B 7 6 0 1 0 19
3. Lanškroun D 7 5 1 1 0 18
4. Králíky D 7 4 2 1 0 17
5. Bartošovice A 7 3 2 2 0 15
6. Tatenice B 7 4 0 3 0 15
7. Nekoř B 7 3 0 4 0 13
8. H. Heřmanice A 7 2 0 5 0 11
9. Orlice D 6 2 0 4 0 10
10. Žamberk D 7 1 1 5 0 10
11. D. Dobrouč B 6 1 0 5 0 8
12. Líšnice C 7 0 0 7 0 7

Výsledky 7. kola regionálního přeboru mužů 4B: Č. Třebová D – Zálší C 14:4, Sudslava D – KST V. Mýto B 6:12, V. Mýto B – V. Mýto A 3:15, Plchovice B – Sudslava E 12:6, Džbánov – Sedlec D 3:15.
1. KST V. Mýto B 7 6 0 1 0 19
2. Řetová B 6 6 0 0 0 18
3. Orel V. Mýto A 6 5 0 1 0 16
4. Sudslava D 6 4 1 1 0 15
5. Sedlec D 6 3 0 3 0 12
6. Č. Třebová D 6 2 2 2 0 12
7. Orel V. Mýto B 6 3 0 3 0 12
8. Plchovice B 7 2 1 4 0 12
9. Zálší C 7 1 0 6 0 9
10. Sudslava E 6 1 0 5 0 8
11. Džbánov 7 0 0 7 0 7