Hostitelem již třetího kola Pardubické ligy se stala Přelouč. A celek přijel do Přelouče jako favorit.
Začátek duelu s domácím mužstvem se nesl spíše v poklidném tempu a oba týmy vyčkávaly na chybu soupeřů. Ta nakonec přišla v desáté minutě na straně Přelouče, kdy zaváhání gólmana využil Petr John. Náskok si Orlicko-Třebovsko hlídalo až do konce první části. Dva rychlé góly Michala Dědka a Jana Horáka v první minutě druhé třetiny již poslaly zápas čistě pod taktovku Orlicka-Třebovska. Tomu se následně podařilo odskočit až na rozdíl pěti branek. Trefil se Cihlář a znovu Dědek. Po dvou slepených gólech Přelouče přišel drtivý nápor Orlicka, které do konce periody přidalo další čtyř góly. Do listiny střelců se zapsali Dědek, Blaho, Chasák a kapitán týmu Milan Morkes. „Bylo ohromně důležité, že jsme dokázali rychle reagovat na góly soupeře. Díky tomu se nám podařilo odskočit v rozhodující náskok, který jsme si již bez problémů pohlídali," doplňuje autor hattricku a hráč utkání Michal Dědek. Orlicko-Třebovsko smetlo Přelouč rozdílem deseti gólů 12:2.
Ve druhém zápase se proti Orlicku postavil neznámý tým Slatiňan. Ze začátku se protivník jevil jako nepřekonatelný problém a po třinácti minutách na ukazateli svítilo skóre již 0:3. Mužstvo stálo před doposud neznámou situací. Na konci první třetiny se k radosti Orlicka-Třebovska však přesně trefil Petr John a vykřesal jiskru naděje. „Soupeř nás zaskočil především svými technickými schopnostmi a my jsme ze začátku nemohli najít to správné tempo. Gól takřka do šatny nám velmi pomohl a vlil novou krev do žil," vysvětluje kapitán týmu Milan Morkes. Následující perioda se nesla ve znamení dobývání soupeřovy brány. Po několika spálených šancích přišla odměna v podobě dvou gólů Michala Dědka. Srovnaný stav nevydržel dlouho. V jedenácté minutě dokonale mířil Jiří Cihlář a tým do vedení. Od té doby na hřišti dominoval již pouze celek Orlicko-Třebovska. Po brankách Mužátka, Langera a Johna mužstvo odskočilo na rozhodující rozdíl čtyř branek. Slatiňanům se ještě podařilo snížit, ovšem jasný stav ještě potvrdili Horák a znovu Langer s Dědkem. Orlicko-Třebovsko si poradilo 10:4.
Po šesti utkáních je Orlicko-Třebovsko bez ztráty kytičky na první místě tabulky. Druhé je Vysoké Mýto B.

Další výsledky: Heřmanův Městec – V. Mýto B 2:5, Letohrad – Pardubice C 0:4, Slatiňany – Skuteč B 6:6, Pardubice C – Heřmanův Městec 12:3, Vysoké Mýto B – Letohrad 7:4, Skuteč B – Přelouč B 6:3. (muž)