Regionální přebor 1
Výsledky 20. kola: Č. Třebová B – Sudslava A 6:10, Lanškroun A – Plchovice A 10:1, Králíky B – Ústí n. O. E 10:7, Žamberk A – Start Č. Třebová A 10:7, Sedlec B – Orlice B 10:5, Choceň D – Mistrovice A 7:10.
1. Sudslava A 20 19 0 1 0 197:67 58
2. Choceň D 20 16 1 3 0 180:90 53
3. Žamberk A 20 14 1 5 0 180:119 49
4. Č. Třebová B 20 14 0 6 0 171:109 48
5. Mistrovice A 20 10 2 8 0 146:147 42
6. Lanškroun A 20 10 1 9 0 157:133 41
7. Sedlec B 20 9 2 9 0 142:140 40
8. St. Č. Třeb. A 20 6 3 11 0 131:165 35
9. Orlice B 20 5 1 14 0 125:165 31
10. Plchovice A 20 4 1 15 0 83:176 29
11. Králíky B 20 4 3 8 5 90:183 26
12. Ústí n. O. E 20 1 1 18 0 81:189 23

Regionální přebor 3
Výsledky 20. kola: Skořenice A – Mistrovice B 9:9, Mostek A – Žamberk C 1:10, Nekoř A – Tatenice A 10:7, Žamberk B – Lanškroun C 10:8, Dolní Dobrouč A – Zálší B 10:4, Libchavy B – Sudslava C 10:7.
1. Mistrovice B 20 15 3 2 0 185:108 53
2. Libchavy B 20 16 0 4 0 186:100 52
3. Žamberk B 20 15 0 5 0 182:108 50
4. Sudslava C 20 11 2 7 0 156:135 44
5. Skořenice A 20 10 2 8 0 149:154 42
6. Lanškroun C 20 10 0 10 0 146:153 40
7. D. Dobrouč A 20 8 2 10 0 148:164 38
8. Nekoř A 20 9 0 11 0 145:162 38
9. Zálší B 20 9 0 11 0 144:154 38
10. Tatenice A 20 6 1 13 0 124:163 33
11. Žamberk C 20 6 0 14 0 143:160 32
12. Mostek A 20 0 0 20 0 53:200 20

Regionální přebor 4 A
Výsledky 20. kola: Žamberk D – Těchonín A 3:15, Králíky D – Tatenice B 12:6, Bartošovice A – Nekoř B 14:4, Orlice D – Líšnice C 16:2, Dolní Dobrouč B – Líšnice B 4:14, Lanškroun D – H. Heřmanice A 17:1.
1. Lanškroun D 20 19 0 1 0 275:69 58
2. Těchonín A 20 18 0 2 0 264:88 56
3. Líšnice B 20 16 1 3 0 251:109 53
4. Bartošovice A 20 13 3 4 0 214:130 49
5. Tatenice B 20 11 0 9 0 197:155 42
6. Nekoř B 20 10 2 8 0 182:170 42
7. D. Dobrouč B 20 7 2 11 0 143:209 36
8. Orlice D 20 5 2 13 0 135:225 32
9. H. Heřmanice A 20 5 0 15 0 140:212 30
10. Žamberk D 20 3 2 15 0 119:233 28
11. Líšnice C 20 1 0 19 0 50:302 22
12. Králíky D 20 6 0 3 11 102:170 21

Regionální přebor 4 B
Výsledky 20. kola: Vysoké Mýto B – Zálší C 16:2, Vysoké Mýto A – Česká Třebová D 17:1, Sudslava E – Sudslava D 8:10, Sedlec D – Orel Vysoké Mýto B 11:7, Řetová B – Plchovice B 11:7.
1. Řetová B 18 17 0 1 0 222:102 52
2. KST V. Mýto B 19 16 1 2 0 232:110 52
3. Orel V. Mýto A 18 14 0 4 0 228:96 46
4. Sedlec D 18 12 0 6 0 208:116 42
5. Č. Třebová D 18 9 3 6 0 175:149 39
6. Sudslava D 18 9 2 7 0 163:161 38
7. Orel V. Mýto B 18 8 1 9 0 159:165 35
8. Plchovice B 19 4 1 14 0 133:209 28
9. Sudslava E 18 2 1 15 0 94:230 23
10. Džbánov 18 2 0 16 0 94:230 22
11. Zálší C 18 2 1 14 1 92:232 22

Regionální přebor žáků
1. Orlice A 14 14 0 0 0 116:24 42
2. Choceň B 14 10 0 4 0 92:48 34
3. Ústí n. O. B 14 10 0 4 0 90:50 34
4. Hnátnice A 14 9 0 5 0 80:60 32
5. Č. Třebová A 14 6 0 8 0 62:78 26
6. Králíky A 14 4 1 9 0 62:78 23
7. Sudslava A 14 1 1 12 0 26:114 17
8. Lanškroun B 14 0 2 12 0 32:108 16
Žáci Orlice se stali regionálním přeborníkem. (js)