VK Kladno – VK Choceň 3:1
(-19, 20, 19, 19)
Choceňské družstvo mužů začalo sérii čtyř utkání v řadě na hřištích soupeřů, a dá se říct, že to byl hodně nepovedený začátek.
Průběh prvního setu se vyvíjel celý ve prospěch hostí a celkem v poklidu ho Choceňští vyhráli poměrem 25:19. Ovšem ve druhém setu se za stavu 7:9 zranil choceňský smečař Marek Šášek a od té doby bylo na palubovce jen kladenské družstvo. Choceňský tým se nedovedl po zbytek zápasu vyrovnat se ztrátou svého elitního smečaře, a tak po celkem jednoznačném průběhu setů skončil zápas vítězstvím domácích.

ČZU Praha B – VK Choceň 3:0
(14, 19, 10)
V dalším zápase se odehrával bohužel stejný scénář jako v závěrečných setech v Kladně. Hráči Chocně v sobě neměli morální sílu a někteří ani moc chuti do hry. Bohužel tomu následně odpovídal i výsledek. „Tímto se omlouváme choceňským fanouškům za předvedený výkon a doufáme, že příští zápasy budou bojovnější," uvedl trenér Švec.
V zápasech nastoupili: P. Abraham, J. Adamec, T. Felgr, L. Marek, M. Müller, O. Kolder, M. Langer, S. Musil, M. Šášek, J. Švec, J. Vaněk.
Nyní má I. liga přestávku. Choceňští budou pokračovat ve svém „tripu" v pátek 1. listopadu, kdy se představí v Českých Budějovicích proti celku EGE Č. Budějovice. O den později pak zamíří volejbalisté na palubovku USK Slavia Plzeň, která je prozatím na samém chvostu prvoligové tabulky.

(jš)