Tříměsíční maratón se blíží do cíle, třináctidílný seriál závodů skončí už tuto sobotu.

V kategorii mužů jsou jasnými favority Bystřec A a Letohrad. Letohradští však v Lanšperku nepředvedli zrovna nejlepší výkon, devět bodů stačilo jen na druhé místo v průběžném hodnocení. Do čela tabulky se před závěrečným finále vyšvihl Bystřec A, který závod vyhrál, druhé skončily Kunčice B a třetí Lanšperk. Bystřické „áčko“ má před posledním závodem hasičské sezony nasbíráno 166 bodů, Letohrad má o čtyři body méně a třetí místo si zatím drží Lanšperk se 122 body. O třetí místo ale určitě svede lítý boj loňský vítěz Velké ceny Kunčice B, který se drží v závěsu se 114 body.

V kategorii žen to vypadá na souboj Letohradu s Českou Rybnou. V Lanšperku letohradské ženy nasbíraly nejvíce bodů, druhé skončilo družstvo Horního Třešňovce A a třetí Kunčice. V tabulce si první místo vyměnil Letohrad (68 bodů) s Českou Rybnou, které se v Lanšperku příliš nedařilo a má celkem 66 bodů. Třetí příčku tabulky drží Letohrad - Červená s 58 body.

Velké finále vypukne tuto sobotu v Nekoři.