Miroslav SemerádU toho ještě hrál. Avšak s příchodem několika mladých a šikovných hráčů už se tolik neprosazoval. Nyní se rozhodl dvaačtyřicetiletý Miroslav Semerád v Mýtě skončit. Východní Čechy neopouští. S futsalem nesekl, jen se stěhuje do Hradce Králové. „V Nejzbachu je hodně mladých a dobrých hráčů. Rád bych si ještě zahrál futsal, proto jsem se na konci roku rozhodl pro hostování v Hradci Králové," vysvětlil „Sempre", jak se mu mezi hráči přezdívá. Dnes večer v Brně už tedy mužstvo Nejzbachu potáhne jiný hlavní trenér. Nikoho nepřekvapí, že tým povede znovu neúnavný Roman Páral.
Pro hráče žádná převratná změna v nastoleném trendu. Jak hráči, tak i trenér vědí, co od sebe očekávat. Roman Páral je výborný motivátor, dokáže povzbudit, ale když se mu něco nelíbí, nebojí se to říci. Tak by to mělo být.
Dnes večer hraje Nejzbach s brněnským Krokodýlem, v tabulce jsou na tom bodově stejně. Rozdíl je v tom, že klíčovou čtvrtou pozici v postavení pro play off okupují právě Brňané a Mýtští ji moc chtějí. Náboj zápasu chybět nebude. „Očekávám těžké utkání. Krokodýl se letos hodně posílil a naposledy získal Havla z Tanga. Půjde o kvalitní zápas a rádi bychom odvezli alespoň bod," přeje si Páral. Zápas začíná ve sportovní hale v Bohunicích přesně ve 20 hodin.