Gillotina Choceň – SK Líšeň Brno 3:2. V prvním poločase si Gillotina vytvořila několik slušných možností, jenže proměnit dokázala jedinou. Domácí tým dostal do vedení v 16. min. Čechlovský. Veseleji bylo v kotli domácích příznivců ve druhé půli, kdy na 2:0 zvyšoval Smola. Jenže radost v ochozech netrvala dlouho. Místo aby Gillotina přidala další branky, inkasovala po chybě v rozehrávce na 2:1. Kubec sice zvýšil na 3:1, ale přesto to bylo v závěru drama. V souboji se zranil Seidenglanz, rozhodčí hru nepřerušili a hrálo se dál. Čechlovský sice míč získal, jenže místo aby ho zakopl, nešťastně ho ztratil a Líšeň snížila na 3:2. Následně obdržel druhou žlutou za protesty Šulc a poslední dvě minuty dohrávali domácí ve třech.

Druhý zápas odehrál za Gillotinu odchovanec fotbalové Sloupnice a bývalý futsalista divizní Řetůvky Jan Smola. Trenér Gillotiny Petr Drvota si jeho příchod jenom pochvaluje: „Je rychlý, důrazný a umí zakončit. Mám z něho velmi dobrý pocit. Po taktické stránce se s kluky samozřejmě ještě musí sehrát, ale jeho příchod hodnotím určitě kladně.“

Fakta – branky Gillotiny: Čechlovský, Smola, Kubec. Rozhodčí: Slanina, Rek. ŽK (G): Smola, Šulc. ČK: Šulc (G). Diváci: 200. Poločas: 1:0. Gillotina: Jadrný – Čechlovský, Seidenglanz, Šulc, Kopecký, Tošovský – Kubec, Šabata, Smola, Bárta.
Petr Drvota, trenér Gillotiny: „Nedali jsme šance a málem jsme na to doplatili. Líšeň se zatím trochu trápí a ve většině předchozích zápasů odpadla v závěru, jenže s námi cítila šanci. Byl to houževnatý soupeř, který dobře bránil a chtěl se někde chytit. Místo toho, abychom zápas rozhodli dřív a trochu si poupravili skóre, jsme rádi za hubené vítězství.“