V obou utkáních se jim dařilo, když domácímu brankáři nadělili celkem dvanáct branek. Výhrami si tedy na své konto připsali šest bodů, v tabulce ale zůstávají na třetí příčce.

H. Králové – Letohrad 1:7
Branky a asistence: 10. Škubník (Mravík) – 14. Chmelan (Lux), 18. Halbrštát, 21. Chmelan, 25. Lux (Chmelan, Halbrštát), 30. Grund (Chmelan), 35. Halbrštát (Chmelan), 36. Chmelan (Lux, Halbrštát). Vyloučení: 7:2. Využití: 0:1. Střely: 31:42. Třetiny: 1:0, 0:3, 0:4.

H. Králové – Letohrad 0:5
Branky a asistence: 2. Grund (Fajfr), 20. Černý (Kuklík Michal), 20. Uhlíř (Halbrštát), 21. Krejsa (Chmelan), 27. Grund (Halbrštát, Chmelan). Vyloučení: 4:1. Využití: 0:1. Střely: 14:28. Třetiny: 0:1,0:3,0:1.

Mladším žákům se již tolik nevedlo. V Hradci dvakrát prohráli a vstřelili pouhou jednu branku.

H. Králové – Letohrad 4:0
Branky a asistence: 12. Jandát (Novák), 21. Svoboda, 22. Šimek, 38. Kopáček (Jaroš).

H. Králové – Letohrad 5:1
Branky a asistence: 1. Kopáček, 14. Pánek, 24. Šimek (Janský), 30. Svoboda (Weishaupt), 30. Šimek – 24. Král (Horák)