Regionální přebor 1 – výsledky 18. kola: Mistrovice A – Žamberk A 10:4, Orlice B – Králíky B 9:9, Č. Třebová A – Lanškroun A 9:9, Ústí n. O. E – Č. Třebová B 6:10, Plchovice A – Choceň D 2:10, Sudslava A – Sedlec B 10:2.
1. Sudslava A 18 16 0 2 0 175:67 50
2. Choceň D         18 14 2 2 0 162:87 48
3. Č. Třebová B    18 13 0 5 0 155:98 44
4. Žamberk A 18 11 2 5 0 158:116 42
5. Mistrovice A 18 9 2 7 0 131:130 38
6. Králíky B           18 8 4 6 0 137:133 38
7. Lanškroun A 18 9 1 8 0 143:122 37
8. Sedlec B           18 6 2 10 0 112:140 32
9. Start Č. Třeb. A 18 5 2 11 0 110:156 30
10. Orlice B           18 5 1 12 0 118:145 29
11. Plchovice A 18 3 1 14 0 75:166 25
12. Ústí n. O. E      18 0 1 17 0 63:179 19

Regionální přebor 3 – výsledky 18. kola: Žamberk B – Sudslava C 10:2, Nekoř A – Zálší B 10:7, Lanškroun C – Mostek A 10:5, Tatenice A – Skořenice A 7:10, Žamberk C – Libchavy B 10:5, Mistrovice B – D. Dobrouč A 10:8.
1. Mistrovice B        18 14 2 2 0 166:97 48
2. Libchavy B          18 14 0 4 0 166:90 46
3. Žamberk B          18 13 0 5 0 162:96 44
4. Sudslava C          18 11 1 6 0 140:116 41
5. Skořenice A 18 9 1 8 0 130:137 37
6. Zálší B                 18 9 0 9 0 137:134 36
7. Lanškroun C         18 9 0 9 0 128:136 36
8. Nekoř A 18 8 0 10 0 128:145 34
9. D. Dobrouč A 18 7 1 10 0 129:151 33
10. Tatenice A 18 6 1 11 0 113:143 31
11. Žamberk C          18 5 0 13 0 125:149 28
12. Mostek A 18 0 0 18 0 50:180 18

Regionální přebor 4A – výsledky 18. kola: Těchonín A – Tatenice B 14:4, Nekoř B – Žamberk D 14:4, Králíky D – Líšnice C 18:0, Líšnice B – Bartošovice A 9:9, Orlice D – H. Heřmanice A 12:6, Lanškroun D – D. Dobrouč B 14:4.
1. Těchonín A 18 17 0 1 0 249:75 52
2. Lanškroun D            18 16 1 1 0 247:77 51
3. Líšnice B                 18 14 1 3 0 223:101 47
4. Králíky D                 18 12 2 4 0 209:115 44
5. Bartošovice A 18 9 4 5 0 179:145 40
6. Tatenice B              18 9 0 9 0 174:150 36
7. Nekoř B                  18 8 2 8 0 163:161 36
8. D. Dobrouč B           18 5 2 11 0 125:199 30
9. Orlice D                  18 4 2 12 0 108:216 28
10. H. Heřmanice A 18 4 0 14 0 128:196 26
11. Žamberk D            18 2 2 14 0 103:221 24
12. Líšnice C               18 0 0 18 0 36:288 18

Regionální přebor 4B – výsledky 18. kola: Zálší C – Č. Třebová D 10:8, KST V. Mýto B – Sudslava D 12:6, Orel V. Mýto A – Orel V. Mýto B 13:5, Sudslava E – Plchovice B 11:7, Sedlec D – Džbánov 18:0.
1. KST V. Mýto B        17 15 0 2 0 207:99 47
2. Řetová B                16 15 0 1 0 196:92 46
3. Orel V. Mýto A 16 12 0 4 0 199:89 40
4. Č. Třebová D          16 9 2 5 0 165:123 36
5. Sedlec D                16 10 0 6 0 185:103 36
6. Sudslava D             16 8 2 6 0 147:141 34
7. Orel V. Mýto B         16 7 1 8 0 136:152 31
8. Plchovice B             17 4 1 12 0 120:186 26
9. Džbánov                 17 2 0 15 0 91:215 21
10. Zálší C                  17 2 1 13 1 90:216 21
11. Sudslava E            16 2 1 13 0 84:204 21