Česká Třebová – Do těžké situace se dostávají hráči českotřebovského B mužstva. Hned první zápas vzal takřka za své slova manažera klubu Jaroslava Badzika. „Vedení oddílu i B týmu by bylo rádo, kdyby se tým dostal ze čtyřky, která je namočena v ohrožení sestupem či případnou baráží." Jenže výsledek z Opočna nepovzbudil jeho ani samotné hráče.

HBC Rangers Opočno – TJ Lokomotiva Česká Třebová B 5:1 (2:0, 3:0, 0:1).
Branky ČT: 34. Doubrava (Řehák). Vyloučení: 2:3. Využití: 1:0. Oslabení: 0:0. Střely: 22:28. Česká Třebová: Novotný – B. Zeman, Šustek, Truhlář, L. Zeman, Doubrava, Broulík, Němec, Smutný, Řehák, Jiruše, Pirkl, Verner.
„Po zimní přestávce nás nečekal lehký soupeř. Domácím dokonale vyhovoval plastový povrch, který dával vyniknout jejich kombinační hře a technickým schopnostem v soubojích jeden na jednoho. Velmi brzo jsme inkasovali, což nám rozhodně nepřispělo. Druhá branka zápasu přišla záhy a zase do naší sítě. To si myslím, že byla definitivní tečka. Hráči Opočna hru kontrolovali a po zbytek první třetiny i svůj náskok. Ve zbývajících dvou třetinách jsme se přece jenom více osmělili, vytvořili si i příležitosti, ale dlouhodobě nám chybí lehkost v zakončení. Především v proměňování šancí. Naopak domácí vyráželi do rychlých protiútoků, které chladnokrevně a hlavně v naprostém klidu končily za naším brankářem. Zbývající utkání budou snahou o záchranu v soutěži, to je už teď více než zřejmé. Jedno pozitivum přece jenom máme. Řadu mladších dorostenců sbírajících zkušenosti rozšířil Honza Verner, který si počínal ve svém prvním zápase za muže dobře," komentoval utkání Michal Broulík.

1. Chrudim 12 10 0 0 2 65:31 30
2. Aut. Pce B 11 8 0 2 1 71:31 26
3. Opočno 12 8 1 0 3 55:36 26
4. Delta Pce 11 7 2 0 2 47:22 25
5. H. Městec 12 8 0 0 4 49:40 24
6. Přelouč B 12 6 0 0 6 35:45 18
7. Prachovice 12 2 1 0 9 30:48 8
8. Č. Třebová B 12 2 0 1 9 16:49 7