Příčiny porážek? Nedisciplinovanost a produktivita

Česlá Třebová, Žamberk - Porážky. Jedná v základní hrací době, druhá na nájezdy. Česká Třebová nestačila na Heřmanův Městec 1:4, Žamberk na nájezdy na rezervu Přelouče 2:3.

11.10.2017

Ilustrační fotoFoto: Deník/archiv

„V první třetině jsme na soupeře vlétli, tlačili jsme. Většinu času jsme byli v útočném pásmu, hodně jsme stříleli, doráželi, z čehož vzešel vedoucí gól. Z množství šancí jich mělo být víc. Druhou třetinu jsme začali dobře, pak jsme inkasovali z takové špatné situace a myslím si, že nás tento gól sesadil z pomyslného koně. Začali jsme hrát špatně, pak se do toho trochu zapojili rozhodčí. Bylo hrozně moc vyloučených hráčů, neustále hrál jeden nebo druhý tým ve čtyřech, nedostali jsme se zpět do tempa. Někteří hráči se už tolik nedostávali na hřiště. Náš brankář nebyl v zápasovém tempu a góly, které jsme dostali, byli spíš nešťastné. Na brankáře bych to neházel. Zápas jsme si prohráli svojí nedisciplinovaností,“ zhodnotil zápas třebovský hráč Michal Válek.

„Zápas nelze hodnotit pozitivně, neboť jsme se vlastní neschopností v koncovce připravili o možné tři body. Do zápasu jsme vlétli a soupeře přehrávali. Bohužel naše šance jsme nebyli schopni proměnit. Soupeř si také vytvářel příležitosti, nicméně byli jsme to my, kdo byl po více času iniciativnější. Ve druhé třetině jsme si hned z kraje vytvořili tlak, ale naše šance skončily v jednom případě na břevnu a jinak v rukách gólmana. Nedáš, dostaneš a pár minut na to jsme prohrávali. Gól nás opařil a v prostřední části druhé třetiny hráli více hosté. Postupem času jsme se opět chopili iniciativy. Třetí třetina nabízela očekávání, že zápas otočíme. Stalo se ovšem to nejhorší, co mohlo, neboť po pár vteřinách nám soupeř po rychlém úniku odskočil již na dvě branky. Podařilo se zareagovat a téměř okamžitě jsme snížili. Vyrovnali jsme a soupeře tlačili, ale bylo až obdivuhodné, co vše jsme dokázali spálit. Přišly na řadu nájezdy, kde bod navíc bral soupeř. Bod je pro nás vzhledem k předvedené hře zklamáním. Z našeho pohledu zápas rozhodla naše neefektivita v koncovce a skvělý výkon gólmana hostí,“ viděl příčiny porážky obránce Žamberka Jakub Krejčí.   (nek)

ANO odešlo na Orlicku poraženo jen v pěti obcích

Ústí nad Orlicí - Vítězem voleb v okrese Ústí nad Orlicí je stejně jako v celé republice na celé čáře Babišovo hnutí ANO. Ze 115 obcí v okrese jí dali voliči nejvíce hlasů ve 110. Jen v pěti obcích vyhrál někdo jiný a odsunul tak ANO na druhou pozici.

Na Orlickoústecku vyhrálo ANO

Orlickoústecko - Okres Ústí nad Orlicí hlásí sečteno. Vyhrálo s velkým náskokem hnutí ANO 2011, které dostalo 20 628 hlasů, v přepočtu 29,68 procenta.

AKTUALIZUJEME

ON-LINE: V Pardubickém kraji má ANO čtyři mandáty

Pardubický kraj - Sečteno je 100 procent volebních okrsků v kraji. Volby do sněmovny vyhrálo hnutí Ano. Stejně jako v celorepublikovém součtu. V Pardubickém kraji má 29,64 procent hlasů. Druhá je ODS a třetí Piráti.

Evropský pohár drží v rukou Dvořáček

Praha, Vysoké Mýto - Bojovník Falconu Vysoké Mýto porazil srbského soupeře ve finále před limitem.