Tím je dané rozdělení dvojic, které budou dále bojovat o mistrovský titul. Vysoké Mýto narazí na Litoměřice, které budou mít výhodu domácího prostředí v prvním utkání.

Soupeř to bude velmi těžký, daleko těžší než Jeseník, který přijel do Vysokého Mýta s jistotou sestupu. Avšak Mýtští nic nepodcenili. Nenechali se ukolébat.

Po několika minutách si domácí vytvořili převahu, kterou vyjádřili i gólově. U první branky vyšachovali obranu hostí a Novák jen dorážel balón do prázdné brány. Uběhlo pár sekund a Mýto se radovalo znovu, tentokrát střílel přesně k tyči Jiráský. Podařenou pasáž korunoval Lištván.

Nejzbach podobně jako proti Třinci vedl v poločase 3:0, ale tentokrát nedopustil žádné komplikace na cestě za vítězstvím. Byť Jeseník snížil, tak po zbytek utkání už dávali góly jen hráči ve žlutém.

Vysoké Mýto - Jeseník 8:1

Fakta – branky: 12. Novák (Jiráský), 12. Jiráský (Sklenář), 14. Lištván (Vágner), 29. Novák (Sklenář), 32. Kubát (Lištván), 32. Jiráský (Sklenář), 35. Štanglica (Vágner), 40. Jiráský – 27. Mráz. Rozhodčí: Kliner, Petr. ŽK: Ehrenberger – Řezníček, Macura. Poločas: 3:0.
1. FC Nejzbach Vysoké Mýto: Gerčák (Ehrenberger), Sklenář, Jeníček, Štanglica, Michalec, Kubát, Vágner, Novák, Vladyka, Lištván, Jiráský, Sekanina.
AC Gamaspol Jeseník: Till – Řezníček, Macura, Mráz, Žák, Plhák, Kozelský, Vavrač, Marcinov, Růžička.